Nejčtenější články - Soutěže mládeže a žen

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
V Bystřici excelovalo Stříbro i Modřice Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pátek, 01.11.2019

2017 pcnszbys 01(Bystřice nad Pernštejnem) Pohár Českého nohejbalového svazu mladších a starších žáků 2019 pokračoval v den státního svátku v Bystřici nad Pernštejnem. Na Vysočinu dorazilo 20 trojic z 12 oddílů. Vítězové? Očekávaní. Mezi staršími žáky Stříbro, v nejmladší kategorii Modřice. „Vše proběhlo bez větších problémů, ale bylo to stejně jako každý rok náročné a zatím nevím, zda budu turnaj organizovat i v příštích letech,“ uvedl ředitel akce  MIROSLAV BEDNÁŘ z pořádajícího MNK Modřice.

 
1LŽ: Český Brod je zpátky na výsluní Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 30.10.2019

2019 1LZ 09 01(Praha) Kdo s koho! Překvapivý, ale zasloužený loňský vítěz, nebo hegemon posledních několika roků? Půl hodiny po sobotním poledni se v UNYP Areně v Praze utkaly dva nejúspěšnější ženské týmy posledních let. Finálový souboj obhajujících Vršovic a jejich vyzyvatelek z Českého Brodu sice tentokrát nenabídl tak infarktovou bitvu jako před rokem, přesto se bylo na co dívat. Pražankám utekl začátek střetnutí a poté už jen marně dotahovaly náskok soupeřek. Český Brod se po roční pauze vrátil na ženský nohejbalový trůn.

 
BDL: Mistrovská vsetínská otočka Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 29.10.2019

2019 BDL po 07 01(Praha) Botas dorostenecká liga má nového vládce. Loňské mistry z Českého Brodu na trůnu vystřídal Climax Vsetín. Valaši dokončili v sobotním dopoledním finálovém střetnutí v pražské UNYP Aréně svoji letošní spanilou jízdu. Vyhráli po patnácté v řadě, po zásluze si pověsili na krk zlaté medaile a zvedli nad hlavu pohár pro vítěze. Jejich triumf se přitom nerodil snadno. Po dvojicích měl obhájce titulu dvoubodový náskok, ale moravský celek  postupem času získával převahu a čtyřmi výhrami v řadě finále otočil. Druhá příčka patří Českému Brodu, bronz bere Radomyšl.

 
BDL: Zbečník šance zazdil, bronz má Radomyšl Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 17.10.2019

2019 BDL po 06 01(Záboří) V Botas dorostenecké lize je vyřešena předposlední tajenka. Bronzové medaile získali hráči Radomyšle, kteří si v duelu o třetí příčku poradili v hale v Záboří u Blatné se Zbečníkem. Výsledek vypadá jednoznačně, ale domácí k cennému kovu spíše doklopýtali. Měli i kus štěstí, protože Východočeši dvakrát dokázali ztratit prakticky vyhraný zápas. Soutěž už čeká jen na svůj vrchol, ve kterém se obhájce titulu z Českého Brodu pokusí sesadit z trůnu Vsetín. Utkání se hraje v rámci superfinálového dne 26. října od 9 hodin v Areně Sparta v Praze.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>