Nejčtenější články - Soutěže mládeže a žen

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Singly vyhrála Fojtíková, už po čtvrté Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 27.08.2020

2020 mcrzeny1 01(Praha) Nikoliv někde na pláži, jak k tomu vybízelo krásné prázdninové počasí, nýbrž v pražských Vršovicích se sešlo minulou sobotu (pouhých) 12 odvážných singlistek. Právě na zdejších nohejbalových kurtech se totiž odehrálo 19. MČR jednotlivkyň. Otázkou dne zněla, zde se některé z nich podaří sesadit z trůnu trojnásobnou vítězku z minulých let Anetu Fojtíkovou. Odpověď zní: nepodařilo. Domácí hráčka ovládla šampionát v této disciplíně po čtvrté za sebou.

 
PČNS žen: Solidarita kráčí za obhajobou Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 15.07.2020

2020 pcnszenjaro 01Ve druhé polovině května odstartoval Pohár ČNS žen. Čekal se atak zkušených exprvoligových týmů Litohlav, Útěchova a Čakovic na dvojnásobného vítěze posledních dvou ročníků – pražskou Solidaritu. Tým z metropole však zatím potvrzuje roli favorita a po šesti odehraných turnajích zatím vévodí průběžnému pořadí pohárového seriálu. Soutěž bude pokračovat po prázdninách.

 
Singlový titul patří Sobotkovi Tisk
Napsal Marek Líbal  |  Pátek, 03.07.2020

2020 mcrmlz1 01(Modřice) Týden po starších žácích se svého prvního letošního šampionátu dočkali i nejmladší nohejbalisté. V nově zrekonstruovaném nohejbalovém areálu v Modřicích se v neděli 28. června konalo 12. GALA mistrovství České republiky mladších žáků jednotlivců. Přestože mají hráči kvůli covidovým opatřením v nohách pouze několik týdnů tréninku, předváděli velmi kvalitní bojovné výkony. Se všemi soupeři i s nástrahami tropického počasí se nejlépe vypořádal Matěj Sobotka ze Žďáru nad Sázavou, který po loňském bronzu tentokrát získal vytoužené zlato.

 
D2 ženy: Čelákovice doma zklamaly Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 02.07.2020

2020 1LZ 03 01(Čelákovice) Rozloučení s jarní částí Ligového poháru si hráčky Čelákovic určitě představovaly jinak. Do jejich domácího stánku přijela Santoška, ovšem v její sestavě chyběly klíčové smečařky Körösi-Pál a Plechatá. Pokud si ale domácí hráčky brousily zuby na okradení favorita, tak musely být zklamány. Pražanky si i v nekompletní sestavě počínaly suverénně a moc nechybělo, aby uštědřily soupeřkám kanára. Derby obou neporažených celků Vršovic a Českého Brodu bylo odloženo na září.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>