Poslední články

Grid List

Zatímco předloňská proticovidovými opatřeními zpackaná sezóna oficiálně svého krále a královnu v dospělých kategoriích neměla, ta loňská (byť také zkrácená) už zná všechna čtyři jména vítězů ankety Nohejbalista roku ČR. Žákovskou trofej si umístí do vitríny premiérově modřický Michael Svoboda. V dorostenecké kategorii pokračoval ve sběratelské činnosti ocenění Lukáš Tolar, o rok dříve nejlepší žák. Poprvé se českou královnou stala univerzálka Santošky Kristýna Plechatá. A král ročníku elitní kategorie? Po roce 2017 si znovu pro trofej alespoň virtuálně došel modřický král sítě Jakub Pospíšil!

Covidová "jízda" pokračuje dál. Přibývají nemocní, hospitalizovaní, mrtví. S nimi i vládní, ministerské či jinými institucemi vyhlašované stavy a opatření. Kromě zdravotních fyzických problémů přichází další – psychické, ekonomické, sociální. Za takové situace je jasné, že hodně nohejbalistů řeší nebo bude brzy řešit jiné věci, než s jakou taktikou vyrukují na soupeře. Život je zkrátka boj.

(Praha) Udělali dojem! Tak se dá shrnout vystoupení české výpravy na desetidenním tripu po Jižní Koreji. Kromě toho, že předváděli v daleké zemi nohejbal, ukázali Češi, že jsou schopni se rychle adaptovat i na příbuzný sport – jokgu. V měření sil s místní elitou určitě nepropadli a místní komunita to dokázala ocenit.

(Prague) There is an airplane that is going to fly from Prague on Wednesday, and it will be carrying well known faces. Czech national futnet team selected a few players, that are going for a long journey to Korea. The main mission is simple – two Jokgu tournaments and promotion of futnet in Korea.