Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Nohejbal uspěl v anketě NSA Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 16.01.2021

V době, kdy na nás masmédia chrlí jednu horší zprávu než druhou, přichází v souvislosti s nohejbalem velmi příjemná informace. A není to jen nějaký subjektivní pocit, ale soubor seriózně sesbíraných, tzv. měkkých dat. V aktuálním výzkumu Národní sportovní agentury ČR se nohejbal neztratil.

 
Nohejbalisty roku 2020 jsou Tolar a Pohl Tisk
Napsal Lukáš Vlach, Ladislav Barák  |  Pátek, 08.01.2021

Ke konci každé sezóny neodmyslitelně patří anketa Nohejbalista roku. Jenže co letos? Mužské soutěže připomínaly běžný ročník jen velmi vzdáleně a mládežnická měření sil dopadla jen o něco lépe. VV ČNS nakonec vyřešil situaci šalamounsky a rozhodl se vyhlásit vítěze jen v kategoriíích starších žáků a dorostenců. Anketu ovládli Lukáš Tolar ze Stříbra a holický Václav Pohl.

 
Ligový pohár přilákal jen polovinu týmů Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 27.05.2020

2020 lppulka 01(Praha) Už v neděli se rozběhnou republikové soutěže v nohejbalu. Ligový pohár, jenž letos nahradí klasickou ligu rozehrají jako první dorostenci, o týden později se přidají i muži. Jenže… Právě mužské soutěže budou trpět nízkou účastí. Mezi startujícími nenajdete úřadující mistry z Čakovic, Čelákovice, Šacung ani Žatec. Z prvoligových celků potvrdily svoji účast jen dva a chybějí i některé druholigové týmy. Jejich důvody? Jsou podobné a najdete je uvnitř článku.

 
Rada vyřkla ortel - liga nebude! Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 13.05.2020

2020 liganebude 01(Praha) Alea iacta est. Kostky jsou vrženy. Letošní ročník mužských ligových soutěží neodstartuje! Taková je volba členů Rady Českého nohejbalového svazu. Proti návrhu VV ČNS na spuštění jednokolové varianty s následným play-off/out se při emailovém hlasování (výsledek pod článkem) postavila většina členů nově ustaveného orgánu. „Na úterý svolávám výkonný výbor, kterému nezbývá, než letošní ligový ročník zrušit,“ potvrdil prezident ČNS KAMIL KLENÍK. Tento verdikt však nemusí zabránit odehrání Botas dorostenecké ligy ani ligy žen.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>