Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Kratochvíl: Není mi lhostejný další vývoj Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 01.01.2021

(Veselí nad Moravou) Jedna sezóna končí, druhá začíná. Rozhovor na přelomu roku v Nohec magazínu většinou patřívá korunovanému vládci ročníku. Kvůli koronavirové epidemii ale nohejbal letošního oficiálního krále nemá. Proto jsme k bilančnímu rozhovoru přizvali člověka, který v nohejbalových řadách strávil většinu svého života a jako funkcionář se zásadním způsobem od roku 1968 podílel na činnosti tuzemského i mezinárodního hnutí. Člen nohejbalové síně slávy LADISLAV KRATOCHVÍL (*1946) mj. působil v řadě funkcí statutárního orgánu republikového svazu a jeho odborných komisí, včetně funkce prezidenta svazu.

 
Gulda: Hoďme tuhle sezónu za hlavu Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 28.12.2020

(Modřice) Závěr roku bývá spojený především s bilancováním a spřádáním plánů na další sezónu. Právě s plánováním je to však letos těžší, protože situace kolem vládních protikoronavirových opatření je evidentně nepřehledná i pro jejich vyhlašovatele. A tak se alespoň pojďme ohlédnout za letošním ročníkem soutěží okem mužského reprezentačního i klubového trenéra Modřic PETRA GULDY.

 
Líbal: Mít pouze špílmachra nestačí Tisk
Napsal Lukáš Vlach, Ladislav Barák  |  Úterý, 15.12.2020

(Pardubice) Trenér mládeže = nedostatkové zboží. Platí to v každém sportu, v nohejbale dvojnásob. Pokud má navíc trenér odbornost, charisma, nebojí se bourat zažitá klišé a jsou za ním ještě vidět výsledky, pak je to člověk k nezaplacení. „Snažím se, aby si na řadu věcí hráči přicházeli sami. Mnohdy to trvá dlouho, ale efekt vlastního objevení je k nezaplacení,“ říká v rozhovoru pro Nohec magazín lodivod holického dorostu MAREK LÍBAL, kouč, kterého můžeme do výše uvedené skupiny bez obav zařadit.

 
"Ludva" Pelikán: Měl jsem snovou kariéru Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 10.12.2020

(Modřice) Za pár dní oslaví RADEK PELIKÁN osmatřicáté narozeniny. Sportovní talent, který děkuje za své pohybové nadání i jiným sportům než jen nohejbalu. Jeho láskou byl v začátcích fotbal, chvíli koketoval i s košíkovou, a když už se plně věnoval nohejbalu, tak hlavně lední hokej, který hraje ve vyškovské Hobby lize. Ve svém hlavním sportu zažil snad úplně všechno. Mládežnické tituly, republikové i mezinárodní vavříny, individuální ocenění, ale také občas i zdravotní problémy, slavná vítězství i kruté porážky. Letos se ještě v modřických barvách symbolicky objevil v posledním utkání Ligového poháru 2020 v Holicích.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>