Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
Světový šampionát startuje! Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 17.11.2016

2016 msstart 01(Brno) Je to tady! Hlavním městem světového nohejbalu se o nadcházejícím víkendu stane Brno. Od pátku do neděle proběhne ve sportovní hale Vodova mistrovství světa mužů, organizované světovou federací UNIF. Pořadatelé hlásí takřka vyprodáno a fanoušci se těší na velkou show i úspěch domácích barev.

Do bojů zasáhnou v jihomoravské metropoli reprezentace 21 států – Rakouska, Kanady, Mali, Kostariky, USA, Ukrajiny, Kamerunu, Dánska, Baskicka, Francie, Irska, Maďarska, Polska, Slovenska, Ruska, Švýcarska, Rumunska, Anglie, Itálie, Jižní Koreje a České republiky. Novinkou je hrací systém a rozdělení týmů na tzv. Divizi A a Divizi B. Osm nejlepších zemí bylo podle minulých výsledků nasazeno rovnou do základních skupin, ty zbylé musejí projít kvalifikací. Národní celky, jenž se neprobojují z kvalifikace, mají nově šanci si zahrát o tzv. Pohár prezidenta UNIF. Šampionát odstartuje v pátek úderem osmé hodiny a všechny cenné kovy by měly být rozdělené v neděli kolem 17 hod. Kompletní program MS najdete zde.

Světový šampionát se vrací na české území po čtyřech letech. V Nymburce v roce 2012 zcela dominovali Slováci, kteří budou v Brně obhajovat zlaté medaile ve všech třech disciplínách – singlu, dvojicích i trojicích.

Nohejbaloví příznivci, chystající se přímo do Brna, naleznou technické informace zde. Ti, kteří budou sledovat průběh bojů doma, si mohou už od pátku naladit TVCOM. Nedělní finálový blok pak bude od 13 hod. živě přenášet Česká televize.

Informace přímo z dějiště šampionátu najdete v průběhu šampionátu na facebookovém profilu Českého nohejbalového svazu i oficiálních stránkách mistrovství.

Nohec magazín bude na místě a od pondělí 21.11. přinese podrobné zpravodajství a rozhovory.

Komentáře   

 
#1 Pepé 2016-11-18 17:01
Škoda, že se Brno stane hlavním městem té jednodopadové sračky a ne nohejbalu :(
 
 
#2 bill 2016-11-18 21:40
já s tim nemam problem