(Praha) Redakce dává v rámci cyklu 50 let ČNS velký prostor i těm, kteří dnes už jsou v nohejbalovém důchodu, ale dříve patřili ke špičkovým hráčům, trenérům, metodikům, lektorům, funkcionářům či jinak nohejbalu prospěšným osobám. Někteří ale nohejbalové soutěže stále pozorně sledují a navštěvují. Mezi takové patří i úspěšný extraligový a reprezentační trenér, bývalý člen VV ČNS, vítěz ankety Nohejbalista roku ČSR 1976 a zatím poslední člen Síně slávy nohejbalu – VÍT KOPECKÝ. Kromě doplňkové otázky jej čekala klasika v podobě natipování výsledků zahajovacích utkání semifinálových sérií letošní extraligy mužů.

Pane Kopecký, dnes se otevřely volební místnosti. Co od těchto voleb do Parlamentu ČR očekáváte a co má očekávat mladá generace, která jde k volbám poprvé?

Nevím, jak se na volby dívají mladí. Přece jen mezi námi už není rozdíl jedné, ale hned dvou generací. Já už se do jejich hlav nedostanu. Myslím, že pokud mají o dění zájem, dokážou si získat informace a vytvořit vlastní názor. Mají daleko větší přístup k informacím, než jsme měli my. A co od voleb očekávám já? Určitě nějakou změnu. Dosavadní systém, do toho pandemie, špatná reakce vlády i opozice, nic pozitivního. A každý asi očekává, že volby lidem přinesou něco dobrého. Jaká je ale jejich mentalita, to nedokážou často odhadnout ani odborníci. Jsem ale optimista a očekávám zlepšení demokracie a komunikace mezi lidmi.

Modřice - Čelákovice (sobota 9. 10. od 15:00)

Viděl jsem vystoupení Modřic s Čakovicemi a tam Modřice zahrály ve výborné formě. Navíc hrají doma. Nebude to sice jednoznačné, ale Modřice vyhrají 5:3.

Čakovice - Karlovy Vary (sobota 9. 10. od 10:00)

I tady bych vsadil na výhru 5:3 pro domácí. Čakovice disponují obrovskou vyrovnaností ve všech disciplínách, na straně hostů to tolik nevidím. Navíc trenér Fritz odvádí výtečnou práci, což také hraje roli.


Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři