Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


D1: Modřice na úvod skolily Prostějov Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 09.06.2020

2020 divize1 01 01(Prostějov) Jen jedno střetnutí měla na programu nejvyšší divize Ligového poháru. Prvoligový Prostějov přivítal úřadující vicemistry z Modřic. Jihomoravané potvrdili roli velkého favorita a domácí celek přejeli během necelých dvou hodin, aniž by mu povolili zisk setu.

Divize 1: 1. kolo

TJ Sokol I Prostějov - MNK mobilprovás Modřice 0:6

Solidně zaplněná prostějovská tribuna asi doufala ve vyrovnanější průběh klání. Jenže Hanáci, v jejichž sestavě se neobjevil Klaudy, na protivníka neměli. Šestičlenná domácí sestava neměla proti kvalitnímu a širokému kádru Modřic šanci. „Utkání bylo vcelku jednoznačné. Až na pár okamžiků jsme v každém dílčím zápase brzo vedli o několik bodů a v pohodovém tempu jsme rychle sbírali zápasové body ve svůj prospěch,“ hodnotil modřický lodivod PETR GULDA. Exhibici jeho svěřenců odstartovali Višvader s Hanusem, kteří na úvod vymazali z kurtu Robu a Žůrovce. Elitní tandem Jihomoravanů Pospíšil, Rosenberk vzápětí přidal po triumfu nad bratry Pírky druhý bod a také obě následující trojice se hrály jednoznačně pod taktovkou favorita. V té druhé se hřiště poprvé v modřických barvách podívala i letošní posila z Čelákovic - Vojtěch Holas. Právě on poté společně s Burianem nedali ve třetím deblu šanci Valentovi s Deutschem. Nejvyrovnanějšího souboje se tak diváci dočkali až na závěr. V klání jednotlivců proti sobě nastoupili bronzový medailista z loňského republikového šampionátu v této disciplíně prostějovský Roba a hostující singlový specialista Hanus. „První set byl o vlastních chybách obou borců a skončil nejtěsnějším poměrem pro našeho hráče. Druhý set byl herně kvalitnější, domácí Roba sahal po zisku setu, ale opět to byl náš singlista, který dotáhl náskok soupeře a za devítek celé utkání ukončil,“ přiblížil závěr duelu Gulda.

SPORTBRO TV

Sestava domácích: Valenta, Roba, Pírek Lu., Pírek La., Deutsch, Žůrovec. Sestava hostů: Pospíšil, Halva, Hanus, Topinka, Višvader, Holas, Rosenberk, Burian.

Trenér Prostějova RICHARD BENEŠ: Moji svěřenci hráli až s přílišným respektem k síle a kvalitě soupeře. Svůj standard předvedli bratři Pírkové s Robou, na straně hostů byli nejlepší Pospíšil s Rosenberkem. Jsem rád, že utkání sledovalo tolik diváků.“

Trenér Modřic PETR GULDA: Mezi oběma družstvy je velký kvalitativní rozdíl, a tak bylo utkání, kromě singlu, naprosto jednoznačné. Potěšilo mě, s jakou chutí hráči absolvovali první soutěžní utkání sezóny.“

Komentáře   

 
#1 Typek 2020-06-10 07:35
Pěkně klepec