Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
EL: 2. semifinále tipuje Ondřej Bálek Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 04.10.2019

2019 elmexpertSF2(Praha) Snem jeho i řady spoluhráčů bylo okusit, jak chutná nejvyšší ligová soutěž. To se letos polaři a nahrávači pražského Startu ONDŘEJI BÁLKOVI splnilo. I když ne úplně tak, jak si představoval. Po absolvování základní části a sérii play-out se nováček vrací zpět do 1. ligy. Ondřeje jsme požádali o natipování výsledků odvetných utkání semifinálových sérií extraligy mužů.

Ondřeji, máš za sebou první rok extraligového působení. Jak jej hodnotíš?

I přes sestup jí hodnotím pozitivně. Samozřejmě sestup mrzí a když se daleko víc prohrává, než vyhrává, podepíše se to i na atmosféře v týmu. Byla to však pro nás velká zkušenost, řada hráčů v týmu hrála nejvyšší soutěž poprvé. Prostě jsme zaplatili nováčkovskou daň. Oproti první lize je výkonnostní skok do extraligy velký, je znát síla týmů, které extraligu hrají dlouhodobě. Pro nás to byla velká zkušenost a jsem rád, že jsem si mohl zahrát proti nejlepším hráčům, včetně reprezentantů. A to nejen v lize, ale i na mistrovství republiky.

Play-off - 2. utkání semifinále:

Modřice - Karlovy Vary (sobota 5.10. od 16:00)

Zde favorizuji domácí. Během léta Modřice vhodně zkvalitnily kádr a po výhře v Karlových Varech mají dobře našlápnuto do finále. Vyhrají 5:2.

Vsetín - Čakovice (sobota 5.10. od 14:30)

Přál bych to více Čakovicím, ale myslím, že tentokrát se bude po výhře 5:3 radovat Vsetín a série se prodlouží. Rozhodne zkušenost Vsetína z předchozích dvou získaných titulů.