Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
EL: 1. semifinále tipuje Pavel Kop Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 27.09.2019

2019 elmexpertSF1(Holice) I přes svou mohutnou figuru jeho herní styl nikdy nebyl stylem tradičních těžkotonážníků. Naopak kromě tvrdých úderů mu není cizí ani technika a slušná pohyblivost, což ostatně dokazuje jeho několik republikových medailí z disciplíny jednotlivců. Nezpochybnitelné herní kvality PAVLA KOPA, dnes opory ambiciózního prvoligového týmu z Holic, vynesly do reprezentačního družstva, kde donedávna byl stabilní oporou. Jenže v loňském roce přišlo vážné zranění a s nohejbalem byl na docela dlouhou dobu konec. To už však pár měsíců neplatí a holický bombarďák znovu na kurtech rozesmutňuje soupeře. Redakce jej oslovila k natipování prvních utkání semifinálových sérií play-off extraligy mužů.

Pavle, čtenáře by jistě zajímalo, zda vážné zranění zanechá na hráči a jeho výkonech stopu, nebo už je to minulost?

Po zranění jsem se vrátil na kurty v plném zatížení na konci května. V prvním zápase jsem si připadal, jak když jsem na hřišti poprvé v kariéře. A to jak fyzicky, tak psychicky. Začátek byl děsivý, měl jsem strach a dokonce jsem uvažoval, že už kariéru ukončím. Ale potom mě kluci, zejména Kuba Mrákava, podpořili. Říkali mi, abych to nevzdával, že zranění zkrátka k životu nohejbalisty patří a že to zase bude dobré. Podařilo se jim mě znovu nastartovat a dostat do psychické i fyzické pohody, což se projevuje i na mých herních výkonech, kterými jsem snad připspěl k tomu, abychom hráli finále 1. ligy. Hraji už naplno, ale sem tam ještě na zranění vzpomenu, ale moc si je už nepřipouštím.

Play-off - 1. utkání semifinále:

Čakovice - Vsetín (sobota 28.9. od 10:00)

Bude to vyrovnané utkání. Čakovice suverénně vyhrály základní část, ve které se naopak obhajujícímu Vsetínu tolik nevedlo. Ten se ale po létě vzpamatoval a dostal do formy. Rozhodnou podle mě dvojky, ty mají Čakovice lepší a proto vyhrají těsně 5:4.

Karlovy Vary - Modřice (sobota 28.9. od 14:00)

Modřice vyhrají ve Varech 5:3. Po příchodu Doubravy se jim srovnal kádr a na jejich straně budou nejen velké zkušenosti z bojů o titul, tak i větší touha po vítězství.