Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 21.07. 14:18 Turnaj dvojic
    3. ročník nohejbalového turnaje dvojic ve Výrovicích (u Znojma) 25.7.2020, ...
EL: Mistr a vicemistr v plné síle Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 09.09.2019

2019 elmcf1 1(Holubice, Čelákovice) Po letním počasí o sobě dala naplno vědět předzvěst blížícího se podzimu. Jakoby vytvořila předěl mezi základní a vyřazovací částí soutěží. Extraliga mužů rozjela své play-off prvními utkáními čtvrtfinále, kde se střetly 3. s 6. a 4. s 5. celkem základní části. Výhra Modřic nad Šacungem se čekala, byť ne v tak kruté podobě. Vysoká výhra Vsetína v Čelákovicích se už čekala méně. Zkrátka loňští finalisté ukázali sílu.

TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice - NK CLIMAX Vsetín: 1:5 (stav série 0:1)

Mistr dlouho tápal, ale letní pauza mu evidentně prospěla. Po Modřicích dokázal skolit dalšího soka. První debl přinesl třísetový souboj, kde J. Kaděra, Kolenský a střídající Holas podlehli Brutovskému se Stupákem. Ve druhém deblu se hostující Chalupa a Plachý nepárali s Klikíkem, Flekačem a alternujícím Spilkou. Domácí potřebovali zastavit nástup hostů, ale solidní výkon trojky Kilík, Kolenský, Holas a naskočivší J. Kaděra nestačil na Brutovského, Plachého a Garguláka. Domácí vyválčili výhru až ve druhé trojici, to Spilka, Flekač, Šafr s pomocí střídajích Matury a Ftačníka posledním možným míčem přetlačili Chalupu, Majštiníka a Vichtoru. Domácí naděje měl pozvednout v singlu Kolenský, ale v repríze českého šampionátu tentokrát přihlížel Stupákovu výkonu. Hosté byli na koni a z odvetných zápasů připustili jediný. Kilíkova trojice nezvládla třetí sadu a nejen Chalupovo trio mohlo radostně jít k pozdravu.

MARTIN FLEKAČ (Čelákovice, kapitán): "Sportovně musím uznat, že Vsetín byl na dnešní utkání lépe připraven. Příjem, mezihra a útok měl lepší než my. Musíme ještě zmobilizovat síly a pokusit se ve Vsetíně vyhrát. Bude to těžké, ale doufám, že jim to nedáme zadarmo."

PATRIK PERUN (Vsetín, trenér): "Musím všechny hráče pochválit za výborný kolektivní výkon.Jsem rád, že atmosféra v týmu je opět výborná a přenesla se i na kurt. Naše výkony jsou diametrálně odlišné od nepovedené jarní části. Odveta bude určitě náročná, ale uděláme vše proto, abychom sérii ukončili."

2019 elmcf1 2MNK SILNICE GROUP Modřice - SK Šacung Benešov 1947: 5:0 (stav série 1:0)

Souboj o to pikantnější, že v modřickém dresu se nově představila dosavadní opora Šacungu Jiří Doubrava. Jasným favoritem byl domácí vicemistr. Utkání déšť zahnal do holubické haly, ve které vládli od začátku domácí. V první dvojce ještě hostující Kalas se Sehrigem Pospíšilovi s Rosenberkem vzdorovali, ale prohráli. Ve druhé dvojici Doubrava a Müller neměli s Nepodalem, Flaksem a střídajícím Trucem moc práce. Totéž platilo pro první trojkový souboj, ve kterém Pospíšil, Müller, Rosenberk a alternující Burian proškolili Flakse, Truce a Sehriga. O trochu napínavější byla druhá trojice, kde Doubrava, Hanus a Topinka zlomili odpor Nepodala, Kalase, Řeháka a střídajícího K. Tůmy. Domácí vedli 4:0 a kanárové utkání v tuplované podobě uzavřel vítězný Hanusův singl proti K. Tůmovi.

PETR GULDA (Modřice, trenér): "Jsem spokojen hlavně s tím, jak hráči přistoupili k prvnímu čtvrtfinále a soupeře nepodcenili. Rozdíl mezi oběma týmy byl vidět a naše vítězství bylo naprosto zasloužené. Doufám, že příští týden výkon zopakujeme a postoupíme."

STANISLAV VOLTR (Šacung, trenér): "Výsledek je hrůzný a musím říci, že domácím vyšlo vše, na co sáhli. Navíc jim nahrávalo prostředí haly. Naši hráči bojovali a výkon tak krutému výsledku neodpovídá. Musíme pro domácí odvetu vymyslet, jak rozjetého soupeře vykolejit."

 

Komentáře   

 
#1 v.kroupa 2019-09-10 09:52
koukám že sehrig nastoupil za modřice i šacung-to bude asi chyba
 
 
#2 Antonín Stehlík 2019-09-10 13:28
Opraveno, díky za všímavost. :)