Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 21.07. 14:18 Turnaj dvojic
    3. ročník nohejbalového turnaje dvojic ve Výrovicích (u Znojma) 25.7.2020, ...
EL: 1. čtvrtfinále tipuje Petr Gargulák Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 06.09.2019

2019 elmexpertCF1(Vsetín) Zahrát si v reprezentačním dresu, zejména v tom mužském, je snem hodně hráčů. Někteří této mety skutečně dosáhnou, pro většinu ale zůstane zapovězena. Sem tam se do národního výběru dostane i hráč tzv. na stará kolena. Takových případů najdeme více a jedním z nich mohl být i třicetiletý polař a nahrávač PETR GARGULÁK. V loňské sezóně měl výbornou bilanci v extralize a svými výkony zaklepal na brány reprezentace. Neprošel jimi, ale důvodem paradoxně nebyl nezájem reprezentačního kouče. Vsetínské defenzivní překvapení jsme oslovili s natipováním prvních utkání čtvrtfinálových sérií extraligy mužů.

Petře, loni jsi dostal příležitost zúčastnit se reprezentačního soustředění před MS. Možná nečekaně jsi ale pozvánku odmítl. Letos to na druhou šanci zatím nevypadá. Nemrzí tě s odstupem času tvé rozhodnutí?

Nemrzí, ale samozřejmě červíček v mysli trošku zahlodá. Ale věděl jsem, že na mém postu hrají kvalitní a perspektivnější hráči. Takový Lukáš Rosenberk je jasná jednička a jsou tam další jako třeba Vojta Holas. Já už jsem přece jen starý kozel. Hlavním důvodem mého rozhodnutí také je, že obecně jednodopadový nohejbal nemám moc rád a není pro mě ideální. Ani mě vlastně nebaví na jeden dopad hrát a nepovažuji to za atraktivní. Odehrál jsem loni na jeden dopad za Vsetín turnaj Poháru mistrů, ale nehrál jsem to s chutí. Také mě na tento styl hry limitují mé parametry, prostě to už neuběhám.

Čelákovice - Vsetín (sobota 7.9. od 14:30)

Tipuji naší výhru 5:3. Bude to hodně těžký a složitý zápas. Šance jsou 50 na 50, chleba se při vyrovnaných dvojkách bude lámat ve trojkách a stěžejní bude singl. Rozhodne nasazení a bojovnost. Nám by mohl svědčit i menší prostor.

Modřice - Šacung (sobota 7.9. od 15:00)

Zde tipuji výhru Modřic 5:0. Modřice posílily právě od svého soupeře a jsou silné ve všech disciplínách. Šacung to nedá zadarmo, ale nemá čím překvapit.