Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


EL: 13. kolo tipuje Ondřej Cibulka Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 21.06.2019

2019 elmexpert13(Praha) Pohodový návrat bez nervů. Takový si prožil i čakovický smečař a blokař ONDŘEJ CIBULKA, který se čtyři kola před koncem základní části mužské extraligy vrátil do sestavy. Tým totiž během jeho absence nestrádal, ba naopak. Zatím bez bodové ztráty vévodí tabulce. Navrátilce jsme požádali o natipování posledního kola jarní části, které může některé zbývající tajenky vyřešit.

Ondro, co způsobilo tvou dlouhou absenci? A co říkáš parádním výsledkům svého družstva?

Už před zimní přípravou jsem oznámil, že se z rodinných důvodů nemohu zúčastnit části soutěže. Naskočil jsem do rozehrané soutěže až v předminulém kole a chtěl bych týmu pomoci v play-off. Co říkám výsledkům? Jsou parádní, pohled na tabulku je super. Oživili jsme kádr Zdeňkem Kalousem, který už hraje stabilně za áčko. Navíc bych řekl, že si sedlo složení trojek. Konečně se tak zúročil herní styl, který nám naordinoval trenér Míra Fritz.

Start - Čakovice (pátek 21.6. od 16:30)

Start na začátku soutěže nehrál zle, teď ale tápe. Nám se daří a tím, že už máme své jisté, nejsme pod tlakem. Věřím v naší výhru 6:1.

Karlovy Vary - Modřice (sobota 22.6. od 14:00)

To je přímý souboj o druhou příčku. Řekl bych, že Modřice projeví větší vůli po vítězství a odvezou si výhru 6:3.

Žatec - Šacung (sobota 22.6. od 14:00)

Mohl by to být hodně vyrovnaný zápas. Žatec má ale o něco slabší druhou polovinu sestavy, proto vyhraje Šacung 6:4.

Čelákovice - Vsetín (sobota 22.6. od 14:30)

Jedná se o generálku na souboj těchto soupeřů v play-off. Pokud Vsetín dorazí kompletní, bude vyrovnanější a zvítězí 6:3.