Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
EL: 12. kolo tipuje Jan Chalupa Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 14.06.2019

2019 elmexpert12(Vsetín) Mistrovskému celku extraligy se letos tolik nedaří a zatím nenastartoval svou drtivou jízdu, kterou proslul v předchozích sezónách. To si dobře uvědomuje i hlavní smečařský tahoun Vsetína JAN CHALUPA, který se delší čas pohybuje na rozhraní mužského reprezentačního dresu a kterého naše redakce oslovila k natipování 12. kola nejvyšší mužské soutěže.

Honzo, jak hodnotíš funkčnost v praxi letošní pravidlové novinky - možnosti odehrání míče z okolního prostoru?

Na Vsetíně máme velké hřiště, takže tam se pro nás vlastně nic nezměnilo a k uplatnění nového pravidla prakticky nedochází. Ani na hřištích soupeřů jsem nezaznamenal nějakou větší změnu. Čeká nás ale ještě zápas v Čelákovicích, kde jsou malé výběhy. Změnu ale obecně hodnotím pozitivně, když třeba polař chytí zázračný míč a je mu přitom písknut dotek s cizím předmětem, je to na škodu nohejbalu.

Vsetín - Karlovy Vary (sobota 15.6. od 14:30)

Karlovy Vary nehrají letos špatně, ale my už potřebujeme konečně zabrat a dostat se v tabulce před Čelákovice. Proto věřím, že utkání vyhrajeme 6:3.

Čakovice - Žatec (sobota 15.6. od 10:00)

Čakovice disponují vyrovnaným kádrem a zatím neztratily ani bod. Žatec podle mého názoru vyhraje pouze jednu dvojku bratří Vítů a singl. Tedy výsledek 6:2.

Šacung - Start (sobota 15.6. od 14:00)

Šacung se bude chtít revanšovat za nepovedený zápas v Praze. Záleží ale na sestavě. Pokud bude hrát i Doubrava, vyhraje 6:3, pokud ne, vyhraje Start 6:4.

Modřice - Čelákovice (sobota 15.6. od 15:00)

To bude hodně vyrovnané. Modřice to ale nakonec zlomí a vyhrají 6:4. Postará se o to Pospíšilova polovina a věřím i nepárové části.