Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


EL: 11. kolo tipuje Karel Hron Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 07.06.2019

2019 elmexpert11(Karlovy Vary) Tichý, nesobecký, bojovný a také velmi dobrý. A to ve všech disciplínách. Takový je základní profil karlovarského KARLA HRONA, který si před jménem může zapisovat titul exreprezentant. Od úspěšného mistrovství světa 2014 družstev v Brandýse nad Labem se český reprezentační výběr ale už na jeho služby nespoléhá. Letos ale odvádí svému klubu cenné služby, zejména ve své hlavní disciplíně - singlu, kde jej zdobí sedmdesátiprocentní bilance. I proto Varští jsou jen dva body od přímého vstupu do semifinále mužské extraligy. Hron se tak stal redakční volbou pro natipování 11. kola nejvyšší soutěže.

Karle, je už pro tebe reprezentace uzavřenou kapitolou, nebo ještě s nějakou další kapitolou počítáš?

Zatím jsem nad tím nijak neuvažoval. Z reprezentace jsem vypadl po MS 2014 v Brandýse. Měl jsem zranění kolena, byl jsem na plastice křížového vazu. Další dva roky koleno nebylo stoprocentní a to mě limitovalo. Bylo mi jasné, že v tu chvíli do reprezentace nepatřím. Teď se snažím odvádět v klubu co nejlepší výkony a bojovat. Neberu, že reprezentace je uzavřená kapitola. Třeba ještě nějaká pozvánka dorazí. Jsem si vědom toho, že konkurence není malá, třeba v mé hlavní disciplíně singlu se o místo v reprezentačním družstvu může ucházet pět nebo šest dalších kvalitních hráčů. A dvojky nebo trojky, tam je ještě mnohem větší konkurence.

Čakovice - Modřice (sobota 8.6. od 10:00)

Souboj dvou nejlepších týmů v lize i na mistrovství republiky trojic skončí výhrou Čakovic 6:2. Čakovice hrají doma, vedou s náskokem tabulku, jedou na vítězné vlně, mají formu.

Šacung - Vsetín (sobota 8.6. od 14:00)

Otázkou je, v jakých sestavách oba týmy nastoupí. Vsetín už musí zabrat a Šacung porazí 6:4.

Žatec - Čelákovice (sobota 8.6. od 14:00)

Čelákovice nadělují kanáry, mají kompletnější tým než Žatec. Tomu se sice dařilo teď na mistrovství republiky, ale myslím, že udělá maximálně dva zápasy. Takže tipuji čelákovické vítězství 6:2.

Start - Karlovy Vary (neděle 9.6. od 13:00)

Pokud budeme všichni zdravotně v pořádku, vyhrajeme v Praze 6:2. V domácím utkání nás trápil pouze Ungermann, ten můlže uspět v jedné dvojici i trojici.