• 12.07. 11:41 TORNÁDO OPEN 2019(NasNohec)
    TORNÁDO OPEN 2019 - Memoriál Jiřího Hladíka Srdečně zveme všechny naše ...
EL: 2. kolo tipuje Petr Pinkr Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 12.04.2019

2019 elmexpert02(Žatec) Že se v nejvyšší mužské soutěži prohání čtyřicátníci a leckdy zastávají klíčové pozice v mužstvu, to není novinka. V premiéře letošního ročníku extraligy se ale v utkání s Modřicemi v žateckém dresu představila dvojice Milan Dráždil a PETR PINKR, která v součtu věku zapsala číslovku 100! 52letého matadora s přezdívkou Picka naše redakce přizvala k natipování výsledků utkání 2. kola extraligy mužů.

Petře, troufám si tvrdit, že v novodobé historii nejvyšší ligové soutěže nenajdeme moc padesátníků, kteří v sezóně nasbírali více startů. Vycházím z předpokladu, že tvůj start nebyl jen ojedinělým výkřikem.

Ještě předloni jsem nastupoval pravidelně v první lize. Loni, když se už zase hrála extraliga, už jsem nehrál. Letos musím pokračovat, protože po odchodu dvou hráčů z mužstva se mezera musí zacelit. Sáhlo se do B družstva, které se nám ale tím málem rozpadlo. Je mi 52 a možná držím rekord. V minulém kole jsme s Milanem Dráždilem trápili soupeřovu dvojku do třetího setu. Možná nás trošku podcenili. My čekali, že nás vyklepnou, ale vyšel nám dech a vyhověli si. Některé věci se prostě nezapomínají. Už ale nejsme hráči, kteří by měli deset jistých míčů v setu.

Vsetín - Žatec (sobota 13.4. od 14:30)

Do Vsetína osobně nedorazím. Nedělám si iluze, do Vsetína odjede mužstvo oslabeno a s některými hráči z béčka. Něco snad uhrají bráchové Vítové, čeká je ale mistr. Domácí vyhrají 6:2.

Karlovy Vary - Čakovice (sobota 13.4. od 14:00)

Vary mají sice druhou polovinu týmu slabší, ale hrají doma a nemají špatnou formu. Čakovice mají mladý tým, který ale už se během pár sezón sehrál a patří k favoritům. Vidím to na remízu 5:5.

Čelákovice - Šacung (sobota 13.4. od 14:30)

Také zde tipuji remízu. Cítím, že to bude vyrovnané a někdo se může herně zbláznit.

Modřice - Start (sobota 13.4. od 15:00)

Jestliže Modřice nastoupí v kompletním složení, potvrdí svou sílu v domácím prostředí a Start porazí výsledkem 6:2.