Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 30.05. 09:29 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Tak pane Spilka, vyjádření , ze by chtělo omladit kádr rozhodčích svádí ...
  • 24.05. 13:02 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Co vy jste za Fandu ze ho neznam? Ano Radek Safr tam byl ale neni trener ale ved ...
  • 23.05. 14:23 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Pane Spilka, pokud něco takového píšete, tak by jste měl napsat i druhou st ...
EL: 2. semifinále tipuje Ondřej Pachman Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 05.10.2018

2018 elmsf2expert(Praha) Tři extraligová finále za sebou si zahrál univerzál ONDŘEJ PACHMAN, ani jedno však ke kýženému titulu nevedlo. I letos se v pražských Čakovicích snilo o dalším pokusu na otevření zlaté brány, historicky premiérové, jenže tentokrát se jízda nečekaně zastavila už ve čtvrtfinále. Naše redakce 28letého univerzála přizvala pro natipování druhých utkání semifinále nejvyšší soutěže.

Ondřeji, po třech střbrných letech přišel medailový půst. Proč?

Musím hlavně ocenit našeho soupeře z Karlových Varů, hrál opravdu dobře. Výborně jim zahrál ve trojkách Jakubem Medek a ve dvojkách Dan Putík, tam jsme neměli nárok. Naopak to úplně nešlo Honzovi Vankemu. My jsme to ale hlavně neustáli v hlavě. Už jsme se viděli znovu ve finále, či alespoň v semifinále a nepřipouštěli jsme si, že bychom přes Karlovy Vary neměli přejít. Nebudeme si hrát na to, že jsme se v lize zachránili, naše ambice byly jinde. Nepřidali jsme ale k našemu výkonu něco navíc. I porážka jsou dobré zkušenosti. Máme nejmladší tým v lize, jsme dobrá parta na hřišti i mimo něj. Máme tedy potenciál do budoucna. Neděláme proto z toho vědu, ale náš trenér bude asi mít opačný názor.

Karlovy Vary - Modřice  (sobota 6.10., 14:00)

Myslím, že na západě Čech vyhrají Modřice 5:3. Jsou velkým favoritem, dělají vše proto, aby získaly titul. Jdou za ním tvrdě a ani Karlovy Vary je nezastaví.

Čelákovice - Vsetín  (sobota 6.10., 14:30)

Tady to vidím hodně vyrovnané. Bude rozhodovat prostředí. Pokud se bude hrát venku, tak byť Čelákovice letos měly doma výkyvy, věřím v jejich výhru 5:4. Pokud by se muselo jít do haly, vyhraje 5:3 Vsetín.