Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 30.05. 09:29 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Tak pane Spilka, vyjádření , ze by chtělo omladit kádr rozhodčích svádí ...
  • 24.05. 13:02 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Co vy jste za Fandu ze ho neznam? Ano Radek Safr tam byl ale neni trener ale ved ...
  • 23.05. 14:23 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Pane Spilka, pokud něco takového píšete, tak by jste měl napsat i druhou st ...
2L: Příšovice v cíli Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 03.10.2018

2018 2L po 04 02(Příšovice) Finálovou sérii proti Hradecku s přehledem zvládly a jsou vítězem druhé ligy. Mrzet je může jen fakt, že cesta nahoru je letos zavřená. Řeč je o Příšovicích, tedy o týmu, který vznikl na půdorysu někdejšího Mnichova Hradiště a letos z pozice nováčka soutěže došel až na její vrchol. I druhé finálové střetnutí rozhodly trojice, ve kterých byli domácí výrazně lepší.

II. liga: Finále play-off

TJ Sokol Příšovice - SDH Hradecko-nohejbal 5:2 (konečný stav série 2:0)

Hosté vstoupili do utkání s touhou vrátit sérii zpět do Hradecka. první zápasy dvojic by se ale daly charakterizovat jako festival nevynucených chyb. Domácí sestava Šimáně a Košek víceméně svým špatným výkonem plným laciných chyb darovala první bod naší dvojici M. Smola, V. Kůsa. Druhý debl nabídl opačnou podívanou. Více kiksů tentokrát vyprodukovalo naše duo Karnet, Mužík, a tak spadlo vítězství do klína Jeníkovi s Bartošem,“ popsal lídr Hradecka MILAN SMOLA. Klíč k vítězství ovšem ležel ve trojicích. Nejprve si v nich domácí vypracovali dvoubodový náskok. Jeník, Bartoš a Odler uspěli proti M. Smolovi, Karnetovi a V. Kůsovi a posléze Šimáně s Koškem a Krausem skolili Mužíka, Oláha a M. Kůsu. V singlu si dal Smola tentokrát pozor a s Bartošem se vypořádal ve dvou dějstvích, ale příšovické trojkové sestavy znovu ukázaly svou sílu. Jeník s Bartošem přejeli Mužíkovu trojku s alternujícím Zrubcem. Konečný výsledek posléze zapsala Šimáněho ekipa s Koškem a Krausem, jež vyšla vítězně ze souboje se Smolovou formací s alternujícím Oláhem. „Z obou utkání nás straší katastrofální bilance z trojic. Prohráli jsme osm zápasů z osmi možných. Tentokrát se nám dokonce nepodařilo dostat ani jeden trojkový zápas do třetího setu,“ realisticky zhodnotil finálovou sérii Smola.

Sestava domácích: Šimáně, Jeník, Bartoš, Košek, Kraus, Odler. Sestava hostů: M. Smola, V. Kůsa, Souček, Karnet, Mužík, Oláh, Zrubec, M. Kůsa.

Vedoucí Příšovic JAN KOŠEK: Na domácí finálový duel, který se odehrál poměrně v chladném počasí, dorazilo asi čtyřicet věrných diváků a optimisticky naladěný soupeř se skvěle hrajícím Smolou. Chyběly opory Srba, Budkai a Havránek. Všichni jsme si přáli rozhodnout v domácím prostředí a povedlo se. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za skvěle odehrané finále a celou sezonu. Čekají nás bujaré oslavy a 24. listopadu první kulturní akce - Příšovický nohejBál - na kterou všechny oficiálně zveme.“

Vedoucí Hradecka MILAN SMOLA:  „Opět šlo o to, jestli dokážeme vyhrát nějakou trojku. Hned v prvním zápase trojic jsme byli v zahajovacím setu lepší, vedli 9:6, ale bohužel nedokázali přidat desátý bod. Od té chvíle se nám, kromě singlu, už nic nevedlo a domácí si v poklidu pohlídali vítězství. Blahopřeji Příšovicím k vítězství v druhé lize. Chtěl bych poděkovat všem klukům z našeho týmu za skvělou sezónu. Po loňské záchraně až v baráži je letošní druhé místo úžasný úspěch.“