Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 07.02. 09:27 Pravidla - aut
  Je to tak. Až bude v nohejbale také jestřábí oko, může platit to co jsi n ...
 • 04.02. 07:20 Pravidla - aut
  V hale je to složité už jsme taky kdysi kvůli tomu byli ve při... :-) Stře ...
 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
2L: Čelákovicím nepomohli ani Korejci Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 13.06.2018

2018 2L 11 01Příšovice se nezalekly dvou jihokorejských posil Čelákovic a spláchly soupeře, který utkání ani nedohrál. Zbečník potvrdil trvale stoupající formu, využil domácí haly i pozdního příjezdu Vsetína k útoku na druhé místo průběžné tabulky. Na západě se Dynínu se nepodařilo navázat na vítězství ve Slaném a ze dvou bodů se nakonec na jeho kurtu radovali hráči Zaječova. Chabařovice si doma nedokázaly poradit s karlovarskou zkušeností a musely být vděčné za remízu.

II. liga - skupina B: 11. kolo

TJ Sokol Příšovice - TJ Spartak Čelákovice B  6:2

Začátek utkání vyšel domácím parádně a raketově se ujali vedení 4:0. Hosté se vzpamatovali v nepárové části. Nejprve Doucek se Sýkorou proti Havránkovi, Koškovi a naskočivšímu Odlerovi a posléze v singlu Jeon Hwijin proti Bartošovi snížili na rozdíl dvou bodů. Jenže první křížovou trojku ovládli opět domácí. Havránek, Jeník a Kraus se prosadili proti Chourovi a Sýkorovi se Zelbou. K dalšímu zápasu hosté už ani nenastoupili kvůli odjezdu na utkání A týmu. Čelákovičtí tedy v Příšovicích žádnou díru do světa neudělali a vstup dvou jihokorejských posil do soutěže dopadl rozpačitě.

Vedoucí Příšovic JAN KOŠEK: Soupeř posílený o korejské reprezentanty přilákal zatím nejvíce diváků v sezoně. Utkání jsme zvládli nad očekávání dobře.  Kaňkou je zranění Bartoše, který by na poslední zápas ovšem neměl chybět. Za stavu 5:2 bylo utkání ze strany hostů skrečováno kvůli malému počtu hráčů.“

Kapitán Čelákovic LUBOŠ CHOURA: Museli jsme všechny sestavy překopat, což bylo znát na souhře všech formací. Pro nás špatné utkání se spoustou chyb, kde si domácí výhru zasloužili.

2018 2L 11 02T.J. Sokol Zbečník - NK CLIMAX Vsetín B  6:4

Pozdní příjezd týmu hostů a následná bouřka zahnaly hráče obou týmů po pozdravu do haly a na ukazateli skóre se objevil stav 1:0. Také druhou dvojku ukořistili domácí Vlach s Valáškem. Obě trojky ovšem získali pro změnu hosté. Ve střední části utkání ale Východočeši odskočili na rozhodujících 5:2 a Valachy čekal tuhý boj o remízu. Poslední dvojka nakonec rozhodla o tom, že Vlach s Valáškem, kteří s jistotou opanovali oba sety proti Hyžákovi s Valou, přeci jen zařídili domácím šestý bod a postup na druhé místo skupiny B.

Trenér Zbečníku LUKÁŠ VLACH: Jsme moc rádi, že se nám po čtyřech letech ve druhé lize podařilo vůbec poprvé doma Vsetín porazit, z obou stran to bylo bojovné utkání. Vyzdvihl bych náš týmový výkon a také musím ocenit fair-play gesto hostujícího Stanislava Tomka v koncovce vložené dvojice. Doufám, že podobně zodpovědně přistoupíme i k závěrečnému utkání jarní části na Pankráci a pokusíme se porvat o postup do play-off.

Vedoucí Vsetína TOMÁŠ SRNĚNSKÝ: „Předvedenou hrou jsme se domácím vyrovnali. Zabojovali  jsme i za nepříznivého stavu a dramatizovali utkání až do konce. Chyběla nám ale trošička štěstíčka pro lepší výsledek.“

PKS okna Žďár nad Sázavou - R.U.M. NK Holubice (odloženo na 23.6.)

 

II. liga - skupina A: 11. kolo

2018 2L 11 03Nohejbalový klub Dynín - Nohejbal klub Zaječov  3:6

Kromě první dvojky byli hosté neustále ve vedení. Po první odvetné trojici byl stav dokonce 2:5, to když ve dvou nejtěsnějších setech Vaníček s Fryšem a Sudíkem eliminovali Kandru, Markovického a D. Hrdličku. Další trojka konec utkání ještě oddálila. V. Hrdlička s Burianem, Tomanem a střídajícím Semrádem totiž zvládli tiebreak proti Krajdlovi, Ungrovi a Kebrdlemu. Stoprocentní zaječovský tandem Fryš, Sudík ovšem udělal za celým měřením sil tečku, když si poradil s Kandrou, Burianem i alternujícím Paďourkem.

Hráč Dynína PETR SEMRÁD: „Předvedli jsme špatný výkon, oproti minulému týdnu to byla velká tragédie. Bohužel místo toho, aby se někteří  hráči soustředili na hru a na svůj výkon, tak více povídají silná slova, ale zůstává jen nich.“

Trenér Zaječova JIŘÍ PETERKA: I v nekompletní sestavě kluci vybojovali důležité vítězství na půdě nevyzpytatelného soupeře. Absolutorium pak zaslouží Fryš se Sudíkem,  kteří byli stoprocentní.

2018 2L 11 04TJ Slovan Chabařovice - SK Liapor WITTE Karlovy Vary B  5:5

V Chabařovicích se prezentovali karlovarští hráči sice jen v šesti lidech, ale s nabitou polovinou sestavy. Hostům to  stačilo na remízu. Během utkání se nikomu nepodařilo odskočit o dva body, a tak odvetné dvojky šly na sebe za stavu 4:4. Nejprve domácí Z. a J. Trubákové přehráli Zrzaveckého s Kyliánkem, ale bod pro hosty nakonec až překvapivě snadno získali Dvořák s Bláhou. Ti profesorským způsobem doslova vyučili Tirpáka s Rypkou.

Vedoucí Chabařovic ZDENĚK TRUBÁK: Měli jsme dvě možnosti k zisku dvou bodů, ale zkušenost a štěstí bohužel nebyly na naší straně. Skvělý výkon předvedl Jiří Trubák.“

Hráč Karlových Varů DAVID KYLIÁNEK: „Spokojeni z nedělního zápasu jsme napůl. Uhráli jsme na venkovní půdě alespoň bod, ale výhra by nás určitě těšila více."