Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 07.02. 09:27 Pravidla - aut
  Je to tak. Až bude v nohejbale také jestřábí oko, může platit to co jsi n ...
 • 04.02. 07:20 Pravidla - aut
  V hale je to složité už jsme taky kdysi kvůli tomu byli ve při... :-) Stře ...
 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
EL: 11. kolo tipuje Michal Kolenský Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 08.06.2018

2018 elm11expert(Čelákovice) Moc toho nenamluví. Nepatří mezi nohejbalisty, kteří jsou často středem pozornosti. O to lepší je ale hráč. 31letý univerzál čelákovického Spartaku MICHAL KOLENSKÝ válí v extralize na všech postech, ve všech disciplínách a patří k nejnepříjemnějším protivníkům. Byl volbou redakce pro natipování výsledků 11. kola mužské nejvyšší soutěže.

Michale, vaše domácí pevnost strašně dlouho nepustila soupeřům ani bod. Pak ale přišly dva velmi nečekané kolapsy - vždy s posledním celkem tabulky. Rozhodli jste se napodobit Jánošíkovu družinu? Je to komplikace pro přímý postup do semifinále?

Dlouho se nám doma dařilo, a to i proti těm nejsilnějším soupeřům. Když pak přijede poslední tým tabulky, snadno může dojít k lehkému podcenění, ke ztrátě koncentrace. V obou duelech - s Českým Brodem i Žatcem - jsme se během utkání dostali do herní krize, nedařilo se nám najít správné tempo a včas z krize vymanit. Průběh byl ale různý. S Českým Brodem jsme nezvládli konec, s Žatcem naopak začátek. Tam jsme si za stavu 1:5 řekli, že není co ztratit a že přece s posledním nemůžeme prostě prohrát. Navíc bylo cítit, že se naši fanoušci diví, co se s námi děje. Pak když viděli, že jezdíme po zadku, začali nás znovu podporovat.

Český Brod - Čakovice (Pátek 8.6., 17:00)

Myslím, že Čakovice mají hodně silné všechny debly a ani trojky nejsou špatné. Aby si zajistily přímý postup ze základní části, nebudou chtít už ztrácet. V Českém Brodu vyhrají 6:2.

Žatec - Modřice (Sobota 9.6., 14:00)

I přes překvapení v minulém kole bych řekl, že Modřice vyhrají 6:1. Vezou se na vítězné vlně, daří se jim a mají velmi silné trojky.

Vsetín - Karlovy Vary (Sobota 9.6., 14:30)

Tady to bude hodně vyrovnaná záležitost. Karlovy Vary potřebují body, Vsetín také. Tipuji těsnou výhru Vsetína, takže 6:4.

Šacung - Čelákovice (Sobota 9.6., 15:00)

Z Francie nám přijeli Korejci a předpokládá se jejich zapojení do utkání. Určitě chceme vyhrát, tipuji naši výhru 6:3.