Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 07.02. 09:27 Pravidla - aut
  Je to tak. Až bude v nohejbale také jestřábí oko, může platit to co jsi n ...
 • 04.02. 07:20 Pravidla - aut
  V hale je to složité už jsme taky kdysi kvůli tomu byli ve při... :-) Stře ...
 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
EL: 4. kolo tipuje Petr Rackovský Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 20.04.2018

2018 elm04expert(Čáslav) Ač věkem nepatří mezi funkcionářské matadory, služebně už ano. Již čtvrtstoletí práce v okresním nohejbalovém svazu a o čtyři roky méně v krajském článku ČNS, to je slušná porce zkušeností i odvedené práce v podání PETRA RACKOVSKÉHO, současného předsedy středočeského KNS. Redakce jej přizvala na pomoc při natipování výsledků 4. kola extraligy mužů.

Petře, doba se za čtvrtstoletí změnila. Stejně tak i nohejbalové soutěže. Jak z pohledu krajského činovníka hodnotíte propojení ligového a krajského nohejbalu?

Když jsem jako funckionář začínal, měly mužské nohejbalové soutěže jen tři stupně - ligu, krajský přebor a okresní přebor. Teď je počet soutěžních úrovní u nás v kraji dvojnásobný, v některých okresech se dělí ještě okresní soutěže. Tím se to možná více separuje, než dříve. Jako Středočeský kraj máme zastoupení i v ligových soutěžích, a to poměrně velké. Extraligu mužů hrají tři oddíly, další hrají druhou ligu. Silné zastoupení máme i ligách žen a dorostenců. Nemyslím si, že současný nastavený systém je špatný, naopak se mi zdá vyhovující a rozumný.

Čakovice - Český Brod (sobota 21.4., 10:00)

Zde tipuji vítězství Čakovic 6:3. Čakovice sice hrály o utkání méně, jejich forma ale půjde nahoru a mají lepší kádr, než soupeř.

Karlovy Vary - Vsetín (sobota 21.4., 14:00)

Vary ještě nejsou ve formě a doma prohrají 4:6. Vsetín jako mistr se rozjíždí a jeho hra se mi líbí.

Čelákovice - Šacung (sobota 21.4., 14:30)

V derby více věřím Čelákovicím. Šacung neměl začátek sezóny špatný, ale Čelákovice doma body nedávají, diváci je dokáží vyhecovat. Vyhrají 6:2.

Modřice - Žatec (sobota 21.4., 15:00)

Modřice, pokud budou v plném složení, vyhrají 6:1. Herní kvalita je na jejich straně.

 

Komentáře   

 
#1 Kraken 2018-04-24 20:11
Joo kdyby nebylo Racka tak se žádný okresní přebor u nás nehraje a kraj by těžko fungoval v této podobě. Peter je neobyčejný člověk kterému patří velký dík za to co dělá pro nohejbal.