Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 07.02. 09:27 Pravidla - aut
  Je to tak. Až bude v nohejbale také jestřábí oko, může platit to co jsi n ...
 • 04.02. 07:20 Pravidla - aut
  V hale je to složité už jsme taky kdysi kvůli tomu byli ve při... :-) Stře ...
 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
EL: V Čelákovicích hostům zpíval tuplovaný kanár Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 09.04.2018

2018 elm02 1(Vsetín, Čelákovice, Modřice) O utkání méně zapsala nejvyšší mužská ligová soutěž ve svém druhém letošním kole. Na vině je přeložené utkání Žatce a Čakovic. Domácí týmy uspěly ve dvou případech - Čelákovice vyprovodily Karlovy Vary kanárovou nadílkou a Modřice zdolaly Český Brod. Mistr ze Vsetína doma odevzdal body Šacungu.

TJ Spartak Čelákovice - SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary: 6:0

Čelákovičtí už dávno nemají problém borce z Karlových Varů zdolat a doma se nebojí nikoho. Varští doma podlehli v prvním kole Modřicím a chtěli to odčinit. Jenže utkání, kde jim chyběl Kokštein, se pro ně vyvíjelo tím nejhorším možným scénářem. První zářez zapsali Kilík s Kolenským, kteří zvládli koncovky s Vankem, Musilem a alternujícím Hronem. Druhý připojili J. Kaděra a Ftačník, pohodově zdolali J. Medka a Putíka, přičemž prvně jmenovaný hostující hráč si vykoledoval žlutou kartu za nesportovní chování. Ve trojkách Kilík, Kolenský a Holas dovolili J. Medkovi, Putíkovi, Bíbrovi a střídajícímu V. Kubínovi pouhých devět míčů. Když Spilka, Flekač a Šafr udolali trojku Vankeho, Hrona a M. Medka, bylo prakticky rozhodnuto. Na 5:0 zvyšovali Spilka a Holas, kterým Bíbr, M. Medek a naskočivší V. Kubín vzdorovali pouze jeden set. Když poté Kolenský skolil v souboji jednotlivců Hrona, bylo to 12:0 na sety.

MARTIN FLEKAČ (Čelákovice, kapitán): "K utkání jsme nastupovali s určitými obavami, ale ty se v jeho průběhu ukázaly jako liché. Některé sety vyzněly až neuvěřitelně jasně v náš prospěch. Rozhodnutí přišlo po vítězství naší druhé odvetné trojky. To už jsem věřil, že oba body zůstanou doma."

GERHARD KNOP (Karlovy Vary, trenér): "Utkání, kde zápis říká vše – několik setů dobře načatých, vlastními chybami a bojácností prohraných. Pokračující mizérie a chyby na příjmu, nestálá rozehra a opakující se zkažené míče v koncovkách setů, kdy jsme byli nahoře. Všichni odehráli podprůměr a výmluvou není ani první hra na antuce, chybějící dva hráči či cokoliv jiného. Prostě mizerný výkon a mizerná bojovnost. Vzhledem k poměru setů 0:12 už letos hůře hrát nemůžeme, takže je čas zvednout hlavy a bojovat jeden za druhého a nebát se. Před třemi týdny jsme vše zvládali o 200% lépe, takže je to o hlavě."

NK CLIMAX Vsetín - SK Šacung Benešov 1947: 3:6

Obhajující mistr ligy bývá favoritem vždy, ale Benešovští na Vsetín umí občas vyzrát a platilo to i nyní. Vsetínu chyběl Brutovský, Šacung byl bez Kadeřábka. První polovina utkání ukázala, že to bude boj o každý balon. Plachý s Chalupou udolali Chejna se Sehrigem ve třetím setu, poté Galus se Stupákem nestačili na Doubravu s Kalasem. I trojky skončily smírně, když nejprve Chalupa, Gebel a Gargulák pohodově složili Nepodala, Kalase a Voltra, poté Galus, Plachý a Vichtora ve zkráceném setu prohráli s Doubravou, Sehrigem a Knytlem. Nepárová dvojka za devítek ve třetím setu skončila výhrou domácích Nezvala s Gebelem, kteří přetlačili Flakse, Truce a střídajícího Nepodala. Srovnání přišlo po Stupákově porážce se Sehrigem. Nečekaná dílčí výhra nastartovala hosty, kteří si sérií dalších tří vítězství zajistili oba body. V odvetách trojic Chalupova formace nevyzrála na Doubravovu, Galusova nezvládla třetí set s Nepodalovou a v posledním zápase dne Chalupa s Plachým podlehli ve zkrácené sadě Doubravovi s Kalasem.

JAN CHALUPA (Vsetín): "Byla znát absence Brutovského. S naší předvedenou hrou nemůžeme být vůbec spokojeni, a to především s výbuchem v singlu, který byl pro mě rozhodující. Pouze dva zápasy byly od nás odehrány dobře. Musíme se nad sebou zamyslet a zapracovat na celkovém zlepšení, s tímto výkonem budeme prohrávat i nadále. Nejistý byl i výkon rozhodčích, kteří pár situací doslova nezvládli."

STANISLAV VOLTR st. (Šacung, trenér): „I přes naší nečekanou remízu s Čakovicemi byl Vsetín favoritem. My jsme se chtěli znovu prezentovat bojovným výkonem, což se podařilo a podepsalo se to i na výsledku. Všichni zahráli na hranici možností a soupeř byl nucen několikrát sáhnout ke střídání svých klíčových hráčů. Kromě stabilních opor Jirky Doubravy a Fandy Kalase bych vyzdvihl i výkony Martina Sehriga."

2018 elm02 2MNK SILNICE GROUP Modřice - TJ Slavoj Český Brod: 6:2 

Modřičtí si letos brousí zuby na minimálně finále a Český Brod s absentujícím T. Cibulkou pro ně neměl být ztrátovou překážkou. Vstup do utkání ale Středočeši měli lepší, Kopa s Müllerem po otočeném průběhu dvojkového mače zdolali Ešner s Janíkem. Pohodově srovnali Pospíšil s Rosenberkem, kteří předčili M. Kaděru, Vedrala a alternujícího Sýkoru. Ve trojkách uspěli domácí barvy, když Pospíšil, Müller a Rosenberk se jen jeden set museli více snažit proti M. Kaděrovi, Vokáčovi a Štěpařovi, pak Kop, Hanus a Topinka ve zkráceném setu přetlačili Ešnera, Vedrala a Sýkoru. Za stavu 3:1 přišla na řadu bezodvetná část a tam ve vložence mladíci Hanus s debutujícím Burianem zametli (8 uhraných míčů soupeře) s Vokáčem, Štěpařem a střídajícím Matějkou. Hosté ještě zavzdorovali v singlu, kde Vedral byl lepší Hanuse. V odvetných trojkách už domácí další komplikace nepřipustili. Pospíšilova formace si to proti Ešnerově tolik nekomplikovala a tečku za utkáním dala Kopova sestava, zdolající M. Kaděrovo trio (i se střídajícím Matějkou).

PETR GULDA (Modřice, trenér): "Až na nevydařenou první dvojku a singl jsem s výkonem v prvním domácím utkání spokojen. Velkou radost mně udělali ve vložené dvojce naši mladí hráči, kteří ji zvládli výborně. Ostatní zahráli svůj standart."

MARTIN JANÍK (Český Brod, trenér): "V utkání Modřicím jsme předvedli lepší výkon než v předchozím utkání, ale i tak zde bylo mnoho zbytečných chyb a podceněných situací, které posílené Modřice o Pavla Kopa vždy využili ve svůj prospěch. My jim tak dokázali vzít pouze dva zápasové body i když bylo možné ukořistit více."

 

 

 

Komentáře   

 
#1 Michal Němec 2018-04-10 10:47
Foto, zázanam z Čelákovic: http://www.nohejbal-caslav.cz/index.php/13-vysledkovy-servis/443-2-kolo-extraligy-tj-spartak-celakovice-vs-sk-karlovy-vary