Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
 • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
  je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
 • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
EL: Čelákovice (jen) s bronzem Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 24.10.2017

2017 elmm3 1(Čelákovice) Bývají to utkání rozdílných motivací a kvalit. Je těžké se po semifinálové porážce nabudit na boj o medaili nejnižší hodnoty. Zvláště, když semifinálovou sérii prohrajete až v posledním možném duelu. Ale tak to chodí. Z letošního extraligového bronzu se mohou radovat Čelákovice, i když o radosti asi nelze v pravém smyslu slova hovořit. V základní části na hřišti neporažený (dvě kontumace nasbíralo družstvo za překročení počtu fluktuantů) tým mířil nepochybně výše. Modřice po letech dlouhého panování a loňském bronzu letos zůstaly bez medaile.

TJ Spartak Čelákovice - MNK SILNICE GROUP Modřice: 5:1

Tipovat výsledek utkání o bronz bývá vážně ošidné a zvláště takového, kde na obou stranách chybí opory typu Spilky a J. Kaděry (u Čelákovic) nebo Pospíšila a Pelikána (u Modřic). Před slušnou návštěvou se domácím podařilo odpoutat v obou deblech. Kilík s Kolenským sice Halvovi s Müllerem podlehli v prvním setu, ale pak už pevně drželi otěže. To Souček s Flekačem se s Rosenberkem, Hanusem a alternujícím Pavelkou moc nepárali. Když poté přidali trojkový bod Kilík, Kolenský a Holas třísetovou výhrou nad Pavelkou, Hanusem, Topinkou a střídajícím Burianem, vypadalo to pro domácí velmi slibně. Hosté se probudili výhrou tria Rosenberk, Müller, Halva, které zvládlo Součka, Flekače a Doucka. V singlu ovšem domácí Kolenský zametl s Hanusem a znovu to bylo o tři. Třetí set první odvetné trojice patřil Kilíkovi, Kolenskému a Holasovi, poražení Rosenberk, Müller a Halva tak byli u dílčí i celkové porážky.

MARTIN FLEKAČ (Čelákovice, kapitán): "Neúčast Pospíšila s Pelikánem byla pro hosty větším hendikepem než naše oslabení. Konečně jsme zabrali v úvodu a vyhráli obě dvojky, což nastartovalo naše vítězné tažení. Bronzových medailí si velice cením a beru to jako odměnu za naší celoroční práci."

PETR GULDA (Modřice, trenér): "Utkání o třetí místo jsme bohužel museli odehrát ve velmi netradiční sestavě, ve které jsme moc šancí na úspěch neměli. Domácí byli jasně lepší a po právu tak berou bronzové medaile."

 

 

Komentáře   

 
#1 Michal.Nemec 2017-10-24 13:26
foto, záznam: http://www.nohejbal-caslav.cz/index.php/13-vysledkovy-servis/426-extraliga-o-3-misto-tj-spartak-celakovice-vs-mnk-modrice