Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
  • 02.03. 12:54 Ján a Martina
    https://www.aktuality.sk/ Zavraždili investigatívneho novinára Aktuality.sk J ...
EL: Odborníci favorizují Čakovice, Vsetín a Šacung Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 03.10.2017

2017 elmsf1 10Momenty, pro které nohejbalisté žijí. To je play-off (pro ty šťastnější) či play-out. Vyřazovací část soutěží budí emoce a pochopitelě ty největší nalezneme v elitní soutěži - mužské extralize. Rozehrány jsou obě semifinálové série play-off, o víkendu startuje i barážová série. Redakce oslovila čtyři nohejbalové experty a trenéry různých generací (Vladimír Hlavatý, Jiří Šmejkal, Petr Bubniak, Marek Vedral), aby natipovali výsledky těchto sérií.

Play-off semifinále:

TJ Spartak Čelákovice - TJ AVIA Čakovice (stav série 0:1, sobota 7.10. ve 14:30)

Hlavatý: "Absolutně nechápu nominaci nekvalitních rozhodčích na takové utkání, k tomu červená karta pro trenéra hostů. Už mě nic nepřekvapí. Co se týká výsledku série, počítám, že Čelákovice doma v odvetě uspějí. Na postup do finále to ale stačit nebude, protože Čakovice třetí utkání zvládnou. Byť Čelákovičtí mají kvalitnější tým, rozhodnou zkušenosti z finále, které už Čakovice dvakrát hrály."

Šmejkal: "Za stavu 1:0 pro Čakovice si myslím, že série se ještě jednou do Prahy vrátí. Čelákovice v domácím prostředí jsou mírným favoritem a vyhrají. Vzhledem k počasí je otázkou, zda se bude třetí utkání hrát venku nebo v halovém prostředí. Výsledek je pro mne velmi nečitelný, netroufnu si zatipovat. Šance vidím 50 na 50."

Bubniak: "Obě semifinálové série vidím dost vyrovnané. V této si myslím, že do finále projdou Čakovice. Mají širší a řekl bych i vyrovnanější kádr. I přestože obě finále prohrály, byla to pro ně velká zkušenost a to jim pomůže. Čelákovice takovou zkušenost nemají a to rozhodne."

Vedral: "Dopadne to 2:1 pro Čakovice. Čelákovice doma zvládnout vyrovnat, ale v Praze znovu prohrají. Myslím, že čakovičtí hráči jsou mentálně mnohem výše, a to i přes své mládí. Snad právě si ani tu důležitost neuvědomují, mají zdravou drzost. Čelákovičtí to berou až moc vážně."

2017 elmsf1 11MNK SILNICE GROUP Modřice - NK CLIMAX Vsetín (stav série 0:1, sobota 7.10. ve 14:00)

Hlavatý: "Tady bych si tipnul výhru 2:1 pro Vsetín. V Modřicích domácí srovnají skóre série, rozhodovat se bude ve Vsetíně. A Vsetín to v domácím prostředí zvládne, vidím u něj letos kvalitnější kádr."

Šmejkal: "Modřice po porážce doma zabojují, vyhrají a ve Vsetíně se poperou o postup do finále. Přesto více věřím Vsetínu. Je to pro mne favorit, čekal na finále už delší dobu a je pořádně nažhaven. Sérii vyhraje 2:1."

Bubniak: "Opět velmi vyrovnaná série. I přes kanára v prvním utkání to bylo vyrovnané. Myslím, že Modřice sérii otočí a 2:1 postoupí. I když jim před sezónou odešel vynikající smečař a také singlista, nahoru se dostal Radek Pelikán. Mnozí ho odepisovali, už několikrát předtím ale dokázal, že je schopen si úspěšně ukopat trojku. Sérii rozhodnou větší zkušenosti modřických hráčů."

Vedral: "Vsetín vyhraje 2:0. V prvním utkání Modřice hrály vyrovnaně, ale čtyřikrát prohrály třetí set. To už není náhoda, když prohrajete všechny. Plyne mi z toho fakt, že sice mají Modřice o něco lepší hráče, ale ve třetím setu jde Vsetín důrazněji za vítězstvím a dokáže to ubojovat. Modřice je hrají na zkušenost, ale někdy až moc."

2017 elmsf1 12Baráž:

SK Šacung ČNES Benešov 1947 - SK Start Praha (stav série 0:0, sobota 7.10. ve 14:00)

Hlavatý: "Šacung má už tým pohromadě a v létě vhodně posílil o výborného Chytru. Vyhraje suverénně 2:0."

Šmejkal: "Pokud Šacung bude kompletní, je jednoznačným favoritem - 2:0. Má zkušené hráče a na podzim se mu vrátila forma."

Bubniak: "Tady bude rozhodovat zkušenost a ta je na straně Šacungu vyšší. Udržení si pohlídá, opačný výsledek by pro mě byl velkým překvapením."

Vedral: "Když vyrovnanější Start nedokázal ve finále 1. ligy porazit Žatec, tak netuším, jak porazí Šacung. 2:0 pro Šacung."

 

Komentáře   

 
#1 petr 2017-10-04 09:34
Dobrý článek, ale škoda, že nebyly rozhovory udělány ještě před rozehráním prvních zápasů semif. serie, to by určitě byly názory odborníků zajímavější. Tak snad příště...
 
 
#2 Jindra 2017-10-05 10:58
Mohu se zeptat proč někdo smazal dle mého nezávadný příspěvek o tom, že v Čakovicích pískali Veselý a Dutka??? Kde to jsme?
 
 
#3 JL 2017-10-05 12:06
Nevím jestli někdo něco mazal ale nesplet jsi si článek? Tohleto je o tom co se bude hrát.
 
 
#4 Radek 2017-10-05 21:35
Kde to jsme? Vypadá že v pomocný škole. Když neumíš najít článek kde jsi to napsal. Podívej se o jeden zpátky pako. Komentář 5.
 
 
#5 Martin Maršálek 2017-10-06 11:44
Jindro, nikdo z nás neví, že by se něco takového mazalo. Jak je už uvedeno výše, nespletl sis článek?