Soutěže mužů
Písmo
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

2017 2L po 04 01(Vsetín) Bez jediné kolize dosvištěl holický expres do stanice první liga. Můžeme se těšit, zda jej v příští sezoně někdo zastaví nebo alespoň přibrzdí v dalším tažení mezi elitu. Se třetí nejvyšší soutěží se rozloučil stylově – kanárem na vsetínské půdě. Valaši se rvali zpočátku urputně, ale jejich bojovnost klesala s narůstající herní převahou soupeře a zvyšujícím se skóre. Navzdory neúspěchu je čeká ještě druhá šance v podobě baráže proti modřické rezervě.

II. liga: Finále play-off

NK CLIMAX Vsetín B - T.J. Sokol Holice 0:5 (konečný stav série 0:2)

Stejně, jako v prvním utkání v Holicích si příroda prosadila své a zahnala hráče, rozhodčí i diváky do haly Na Lapači. Domácím chyběl citelně Kurka a brzy i sebedůvěra, která zřejmě vzala za své po prvním nešťastně prohraném úvodním deblu. Hned v prvním setu sice ukázali Nezval s M. Tomkem, kdo je tady doma a v nejtěsnější koncovce přetlačili Červinku s Mrákavou. Druhý set však měla hostující dvojice pod kontrolou, a tak rozhodovala zkrácená sada, která dospěla až do devítek. Zde prokázali lepší nervy a vůli po vítězství Východočeši a získali důležité vedení. Vedoucí Vsetína TOMÁŠ SRNĚNSKÝ to viděl jako rozhodující faktor celého utkání: Těsná prohra nás hned na začátku srazila.“ Překonaný kritický okamžik nakopl naopak Kopa s Krátkým, kteří ve vyrovnaných dvou setech eliminovali Mikulu s Hyžákem. S narůstajícím skóre začala pomalu upadat bojovnost a herní jistota domácího týmu. Červinkova trojka s Mrákavou a Líbalem už měla nad Valou, Mikulou a M. Tomkem výraznou převahu a ukořistila pro hosty třetí bod. Kop s Voříškem a Paulem zatočili s Olšákovou trojkou, kde alternovali S. Tomek, Hyžák a R. Gargulák, když v druhém setu připustili soupeře k zisku jediného bodu. V roli popravčího se na závěr v singlu představil tentokrát Mrákava. Mikula jeho chytré a téměř bezchybné hře nedokázal vzdorovat. Druhé finále bylo sice jednoznačné, ale hodně nám to usnadnilo zranění Kurky a Nezvala,“ připomněl kapitán Holic PAVEL KOP.

Sestava domácích: Nezval, Olšák, Vala, M. Tomek, Mikula, R. Gargulák, S. Tomek, Hyžák, P. Gargulák. Sestava hostů: Kašpar, Červinka, Krátký, Mrákava, Líbal, Konečný, Voříšek, Kop, Paul.

Vedoucí Vsetína TOMÁŠ SRNĚNSKÝ: Za špatný výkon jsme si nezasloužili vyhrát. Nejlepším naším hráčem dnes byl S. Tomek.“

Kapitán Holic PAVEL KOP: „Jsem spokojen s postupem, ale ještě nás čeká dlouhá cesta do extraligy.“

Komentáře  

#5 Antonín Stehlík 2017-09-29 20:24
V Modřicích nenastoupil.
Citovat
#4 Antonín Stehlík 2017-09-29 20:22
Odehrál jen dva sety první dvojky. Blíže nevíme nic. Zmínil se o tom jen kapitán Hostů.
Citovat
#3 Ondra 2017-09-29 16:35
Jak se zranil Josíf Nezval? Snad to není nic vážněho..? děkuji
Citovat
#2 Pupi 2017-09-28 15:45
Myslim ze do extraligy nedojdete
Citovat
#1 nasud 2017-09-27 21:46
Velka gratulace k postupu.
Pod správným vedením roste cely tým.
Citovat