Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
 • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
  je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
 • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
2L: Východočeši udělali první krok Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 21.09.2017

2017 2L po 03 01(Holice) Sebevědomě vkročili do finálové série druhé ligy hráči Holic. Domácí utkání se Vsetínem B nijak nepodcenili a po poměrně jednoznačném průběhu soupeře přehráli po všech stránkách. Stoprocentní bilanci a zisk čtyř bodů si do statistik zapsal Kop, který potvrdil roli lídra týmu.

II. liga: Finále play-off

T.J. Sokol Holice - NK CLIMAX Vsetín B 5:1 (stav série 1:0)

Zlomyslné počasí si s aktéry úvodního finálového souboje pohrálo. Ještě na venkovním kurtu proti sobě v zahajovacím deblu postavili na domácí straně Kop a Krátký a v dresu Vsetína Kurka s Mikulou. Holickému tandemu trvala aklimatizace na chladné podmínky o něco déle, i proto byl výsledek prvního setu dlouho na vážkách. Přesto jej Východočeši nakonec v nejtěsnější koncovce získali. Druhý set už „zahřátá“ domácí sestava jasně ovládla. Oblaka potom spustila hustý déšť a hráči i diváci se byli nuceni přesunout do haly. Tam se Červinka s Mrákavou přizpůsobili rychleji než Nezval s Tomkem a výsledkem bylo bezproblémové navýšení skóre. Voříšek s Paulem a Kopem se v prvním setu potýkali s nepřesnostmi, a tak je Vala s Mikulou a Tomkem dostali do úzkých. Druhý set ovšem končil domácí exhibicí. Ve zkrácené sadě pak Valaši uhráli pouze dva body. Nezval s Kurkou a Hyžákem následně zaskočili Červinkovu trojku s Mrákavou a Krátkým dobrým blokem a razantními údery, díky kterým se soupeřům zhroutila mezihra. „Naše druhá trojice neměla svůj den. Katastrofický příjem a nahrávka nemohly mít šanci úspěch. Soupeř tak lacino získal první bod v utkání,“ mračil se kapitán Holic PAVEL KOP. Korekce stavu však s domácími nezamávala. V záloze měli singl a do něj připraveného snajpera Kopa. Mikula na něj zkoušel všechno možné, ale set se mu vyhrát nepodařilo. „Kop předváděl svou hru a zvládal tvrdé výměny,“ poznamenal vedoucí hostujícího týmu TOMÁŠ SRNĚNSKÝ. Poslední slovo pak patřilo opět Kopově trojce. Nezvalova sestava však kladla tuhý odpor a v nejtěsnější koncovce druhého setu oddálila konec zápasu. Také průběh zkrácené sady byl vyrovnaný a až samotné vyvrcholení přineslo Holicím úvodní bod v sérii. První útok Kopa totiž Kurka ještě zablokoval, ale opakovaný úder k čáře už neměl nikdo nárok vybrat.

Sestava domácích: Kašpar, Červinka, Krátký, Mrákava, Konečný, Hoffmann, Voříšek, Kop, Vojtíšek, Paul. Sestava hostů: Kurka, Nezval, Vala, Tomek, Mikula, P. Gargulák, R. Gargulák, Hyžák.

Kapitán Holic PAVEL KOP: Jsem rád, že jsme soupeře nepodcenili a udělali tak úvodní krok k postupu do první ligy. Teď se soustředíme na druhý, a doufám že poslední duel sezony.“

Vedoucí Vsetína TOMÁŠ SRNĚNSKÝ: Největšího favorita soutěže jsme se snažili potrápit. Na kvalitu týmu okolo Kopa a Mrákavy jsme však svou hrou nestačili.“