Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
 • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
  je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
 • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
Nejlepší deblisté vyráží do Varů Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Čtvrtek, 29.06.2017

2017 mcr2mpozvanka(Karlovy Vary) Jarní část ligových soutěží se až na výjimky odpoklonkovala, ale špičkoví nohejbalisté ještě kufry na dovolenou nebalí. První červencový den je totiž čeká jeden z letošních tuzemských vrcholů - 47. mistrovství ČR dvojic mužů  v Karlových Varech.

Druhá nejstarší jednorázová soutěž určitě nepoplyne v poklidném duchu karlovarského mezinárodního filmového festivalu, který začíná právě tento víkend. Na start šampionátu se postaví celkem 20 deblů - kvarteto domácích sestav, po dvou formacích z Modřic, Českých Budějovic, Šacungu, Vsetína, Čelákovic, Čakovic, Žatce a po jedné dvojici Českého Brodu a Holic.

"Myslím, že dorazí kvalitní dvojice. Tím, že letos je liga značně nevyrovnaná a není nouze o překvapivé výsledky, těžko hledat jasného favorita. Odhaduji, že možná polovina účastníků může dosáhnout na stupně vítězů. Rozhodne momentální forma. A také to, jak se účastníci vypořádají s místními podmínkami. Vzhledem k předpovědi počasí se bude hrát na všech třech kurtech, každý je trošku jiný. Byli bychom neradi, kdyby nás déšť zahnal do haly. Z hlediska pořadatelského je ale domácí šampionát mnohem jednodušší záležitostí než nedávno pořádaný světový pohár klubů," řekl hlavní pořadatel FRANTIŠEK VESELÝ.