Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


Superfinále určí ligového mistra Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 23.09.2014

2014 waelfpozvanka 1(Nymburk) Nejvyšší soutěž mužů, Witte Automotive extraliga, má před sebou ještě minimálně dva hrací víkendy. Již v tom prvním ale pozná svého letošního vládce. V sobotu 27.9. od 9 hodin se v hale nymburské ČEZ sportovní hale odehraje další "televizní" (přímý přenos ČT sport) superfinále. V roli aktérů se představí po roční pauze SK Liapor Witte Karlovy Vary a počtrnácté(!) v řadě obhajující TJ Sokol SDS Exmost Modřice. Komise propagace a marketingu ČNS přináší některé důležité informace pro návštěvníky akce.

Rezervace vstupenek

Rezervaci vstupenek na tento nohejbalový svátek zajišťuje Komise propagace a marketingu ČNS. Vstupenky lze rezervovat do 26.9., do 8 hodin emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Je třeba uvést jméno, email, telefonní číslo, oddíl, počet vstupenek. Maximální počet rezervovaných vstupenek na osobu je 10. Rezervací vstupenek se vyhnete čekání ve frontě u běžného prodeje lístků. Rezervované vstupenky bude možné vyzvednout v den utkání u vstupu do sportovní haly v Nymburku od 7 hodin.

Ceny vstupenek

Dospělí - 100 Kč, senioři (60+) - 60 Kč, děti do 150 cm - 60 Kč.

Vstup do sportovní haly

Vstup do sportovní haly je z druhé strany od Labe, protože hlavní vstup přes recepci slouží pro účastníky Valné hromady České unie sportu. Pouze hráči, realizační tým, rozhodčí a VIP osoby budou moci chodit i z recepce. Všude na vstupech i u tribun bude ochranka. Obzvláště u vstupu do budovy bude zvýšená kontrola na pyrotechniku a vnášení zbraní (nože, střelné aj.). Je také zakázáno vnášení jakéhokoliv alkoholu. Po vstupu do budovy bude před vstupem do sportovní haly prodej vstupenek rozdělen na dvě místa: Volný prodej, prodej rezervovaných vstupenek.

Rozdělení do sektorů

Rozdělení do sektorů bude opět řešeno barevnými náramky určujícími příslušný sektor a zajišťujícími volný pohyb do a z haly. Fanoušci domácích (Modřice) budou tradičně v sektoru E. Fanoušci hostů (Karlovy Vary) budou v sektoru C (v případě jeho naplnění sektor B). Sektor VIP (fialový) je určen pro partnery ČNS, případně i klubové významné partnery. Do prodeje pro nestranné návštěvníky jdou sektory B, VIP (červený), D a případně F a A. Přístup na zadní tribuny E, F, D bude veden druhou stranou hřiště než je hlavní tribuna - viz plánek haly z MS 2012 (nebudou boxy na ploše a tribuny u vchodu).

Parkování

Parkování v areálu Sportovního centra bude možné pouze na vyhrazených plochách pro návštěvníky Superfinále. Parkovací plochy budou patřičně vyznačeny. Respektujte prosím pokyny obsluhy parkoviště.

Další informace

Od 8 hodin bude otevřeno občerstvení na dvou místech: U vstupu do haly, v kinosálu. Mimo jiné se můžete těšit na vystoupení roztleskávaček, prodejní stánek společnosti Botas, dovednostní soutěže o hodnotné ceny, maskota Viktora.

Plánek haly

 

 

 

Komentáře   

 
#1 Name 2014-09-25 07:40
Bude to pěkná podívaná. Vary i Modřice jsou ve formě.
 
 
#2 Antonín Stehlík 2014-09-26 12:55
http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/modricti-nohejbaliste-miri-za-jubilejnim-desatym-extraligovym-titulem-20140926.html