(Hradecko) Sobotní dohrávkou definitivně skončila jarní část druhé ligy. V Hradecku si to v přímém souboji o druhé místo v tabulce rozdal domácí celek s Radomyšlí. Vyrovnaný mač skončil nerozhodně, mužem utkání byl čtyřbodový Milan Smola.

(Čakovice, Benešov, Modřice) Dva nerozhodné výsledky a výhra Čakovic nad Vsetínem. Taková je bilance 5. kola extraligy. Úřadující mistr předčil Valachy zejména ve dvojicích, vyhrál všechny. Žatec přivezl do Benešova posilu v podobě exholického Jakuba Mrákavy, vítězství se ale nedočkal. Domácí celek podal nejlepší výkon v sezoně a vydřel bod, byť v průběhu střetnutí neměl daleko ani ke dvěma. Karlovy Vary díky výtečnému začátku zatopily Modřicím na jejich antuce. I tady se ale nakonec protivníci rozešli smírně. Utkání se v rámci experimentálního přenosu hrálo před několika kamerami.

(Zbečník, Praha, Přerov) Třemi duely skončila jarní část východní skupiny druhé ligy. Kroměříži se do Zbečníku moc nechtělo, a tak pouze naplnila povinnou hráčskou kvótu. Přesto Hanáci dosáhli na vítězství, i když perně vybojované. Pražské derby překvapivě snadno ovládla Solidarita, byť je výsledek pro hosty z Pankráce možná trochu krutý. Přerov pokračoval v nepřesvědčivých výkonech a umožnil Žďáru nad Sázavou povstat z průměru. Západní skupina uzavře svůj předprázdninový program v sobotu, kdy Hradecko přivítá Radomyšl.

(Karlovy Vary) Byl jedním z nejkratší dobu sloužících prezidentů ČNS. Přesto GERHARD KNOP se svým týmem, říkajícím si Morfeus, dokázal před 15 lety silně zamíchat kartami a realizovat některé nezbytné reformy a motivační prvky. Poté se však stáhl pouze na klubovou úroveň a do svazového dění už nezasahoval. Sem tam jej ale na nějaké akci zahlédneme. Bývalý nejvyšší činovník svazu od nás nyní dostal prostor k natipování výsledků 5. kola mužské extraligy.

(Vsetín, Modřice, Zruč, Praha) Jarní část zkrácené první ligy je minulostí. Prázdninovou pauzu přečkají na prvním místě Plazy. Nováček se o víkendu rozloučil stylově – drtivou výhrou ve Zruči. Teď se Středočeši budou modlit, aby je famózní forma do podzimu neopustila. Druhou příčku okupuje široký kádr modřického béčka. Jihomoravané v moravském derby skolili Prostějov, a přestože do extraligy postoupit nemůžou, a brousí si zuby na pohár pro vítěze soutěže. Další derby nabídl souboj mezi pražskými týmy. Start přetlačil čakovické béčko a pojistil si třetí pozici. Prvního dílčího úspěchu se dočkala vsetínská rezerva. Po remíze s Českým Brodem sice zdaleka neopustila poslední místo tabulky, ovšem alespoň vymazala nulu z bodového konta.

(Praha, Zbečník, Kroměříž, Hradecko, Radomyšl, České Budějovice) Po domácí porážce se Zbečníkem zažili nohejbalisté Přerova další nepříjemnou chvilku, když v Kroměříži nestačili na posílený domácí tým. Odjeli s kanárem. Žďár narazil v Praze na dobře připravenou Pankrác a úspěchy pražských týmů potvrdila Solidarita ve Zbečníku. Na západě se zdá venkovní prostředí výhodou pro béčko Karlových Varů, tentokrát se o tom přesvědčili v předehrávce v Českých Budějovicích. Radomyšl naznačila svou sílu, když deklasovala Legendy. Hradecko vstoupilo do soutěže vítězstvím nad zatím neúspěšným týmem Slaného.

Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři