Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
EL: Hráči tipují mistra Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Čtvrtek, 18.10.2018

2018 elmftipy 1(Praha) Bude to zvláštní finále. Po dlouhé době nemá dějiště konání domácího ani blízkého účastníka. V rámci nejdůležitějšího mače české mužské extraligy si to v Praze (sobota 20.10. od 17 hodin, Arena Sparta) rozdají dva celky, které od místa konání po silnici dělí 208, resp. 333 km. Tím prvním je letošní štika, vítěz základní části z Modřic. Druhým pak titul obhajující Vsetín.

 
Ligové kvalifikace ovládly Pankrác a Legendy Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 17.10.2018

2018 kval2L 01(Praha, Dříteň) Letošní “druholigová“ kvalifikace byla výjimečná. Nikoliv snad tím, že se do ní přihlásilo jen šest týmů, ale zejména faktem, že nikdo z úspěšných zatím netuší, do jaké soutěže vlastně postoupil. Strukturu ligových soutěží pro příští roky totiž nastaví až ligový seminář 27. října v Nymburce. Co je ale už teď jasné? Právo startu v nejnižší ligové soutěži si díky vítězství ve své domácí kvalifikační skupině udržela Pankrác, druhé postupové místo si zajistily Janovice. V lize se v následující sezoně objeví další českobudějovický tým s názvem NK Legendy a vstupenku do republikové soutěže získalo také Hlinsko.

 
EL: Nejen gesto hodné mistra = finále Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 15.10.2018

2018 elmsf3 1(Vsetín, Žatec) Souboje na opačných pólech byly k vidění v rámci nejvyšší mužské ligové soutěže. O finálovou účast si to v rozhodujícím třetím klání rozdaly domácí obhajující Vsetín a hostující Čelákovice, které po porážce musí na vysněné finále počkat další ročník. V prvním barážovém mezisoutěžním střetnutí se domácí Žatec kanárově prošel po poraženém finalistovi 1. ligy z Modřic.

 
1L: Uprostřed Vltavy bouchalo šampaňské Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 10.10.2018

2018 1L po 05 01(Praha) V kolonce "vítěz první ligy 2018" bude navždy zapsáno SK Start Praha. Celek z metropole otočil finálovou sérii proti modřickému béčku a příští rok se (s největší pravděpodobností) představí mezi extraligovou elitou. Pražané dokázali v sobotním střetnutí urvat vyrovnání v holubické hale, aby o den později na Střeleckém ostrově mohli oslavit svůj triumf, který je potvrzením jejich první příčky po základní části soutěže. Modřičtí o víkendu doplatili především na absence v sestavě, když se v obou duelech museli z nejrůznějších důvodů obejít bez řady stěžejních hráčů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>