Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
2L: Posledním druholigistou jsou Koberovy Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 05.11.2019

2019 2L kval22l 01(Malá Skála) Definitivně poslední letošní soutěžní ligové střetnutí se odehrálo v neděli v Malé Skále na Jablonecku. Domácí Koberovy si tam v dodatečné druholigové kvalifikaci poradily se Strakonicemi a zkompletovaly tak šestnáctku účastníků nejnižší ligové soutěže pro příští rok.

 
EL: Brod neuspěl, Žatec se zachránil Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 29.10.2019

2019 elmb2 1(Český Brod, Žatec) Zatímco oči většiny nohejbalových fandů o víkendu směřovaly na superfinálový den v Praze, bez větší pozornosti se v nejvyšší mužské ligové soutěži odehrál ještě jeden souboj. Ten hororový, o bytí a nebytí. V barážovém klání se poražený finalista z 1. ligy Český Brod střetl s vítězem extraligového play-out ze Žatce. Právě ten zvládl jak první, tak třetí souboj a i na druhý letošní záchranářský pokus byl úspěšný.

 
EL: Čakovické čekání na titul skončilo Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 27.10.2019

2019 elmfinale 1(Praha) Parádní reklama na nohejbal. Plná hala, bouřlivá atmosféra, utkání plné nečekaných výsledků a zvratů, hádky s rozhodčími, souboj na maximální možný počet zápasů a hlavně kvalitní výkony hráčů. To vše v součtu muselo nohejbalového diváka sledujícího finálový mač nejvyšší mužské soutěže potěšit. Kdo byl ale nadšen nejvíc? Nepochybně čakovický oddíl, který ukončil své dlouhé čekání na nejvyšší domácí metu. Letos v soutěži neztratil ani bod, takže se sluší doplnit - po zásluze. Hodnotu výhry ale dělá kvalita soupeře a Modřickým nechybělo moc, aby slavili oni.

 
EL: Modřice, nebo Čakovice - profil finalistů Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 25.10.2019

2019 elmfinaleprofil 1(Praha) Již jen den zbývá do očekávané události nohejbalového dění, mistrovské korunovace nejlepších družstev trojice nejvyšších ligových soutěží v kategoriích mužů, žen a dorostenců. V pražské UNYP Areně na Podvinném mlýně se v sobotu o nejcennější tuzemskou trofej utkají nejprve dorostenci (od 9:00), následování ženami (od 12:00) a muži (od 17:30). Jak vypadají ambice obou finalistů v elitní mužské kategorii, resp. co hraje v modřický nebo naopak čakovický prospěch?

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>