Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
1L: Uprostřed Vltavy bouchalo šampaňské Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 10.10.2018

2018 1L po 05 01(Praha) V kolonce "vítěz první ligy 2018" bude navždy zapsáno SK Start Praha. Celek z metropole otočil finálovou sérii proti modřickému béčku a příští rok se (s největší pravděpodobností) představí mezi extraligovou elitou. Pražané dokázali v sobotním střetnutí urvat vyrovnání v holubické hale, aby o den později na Střeleckém ostrově mohli oslavit svůj triumf, který je potvrzením jejich první příčky po základní části soutěže. Modřičtí o víkendu doplatili především na absence v sestavě, když se v obou duelech museli z nejrůznějších důvodů obejít bez řady stěžejních hráčů.

 
EL: Modřická družina má finále v kapse Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 08.10.2018

2018 elmsf2 1(Čelákovice, Karlovy Vary) Extraliga mužů pomalu spěje ke svému konci. Známe pořadí po základní části i konečné pořadí na 4.-8. místě. Ve hře tak zůstávají jen medailisté a je otázkou, kdo kterou hodnotu pobere. Asi největší letošní favorit z Modřic bude nejhůře druhý, protože své ambice potvrdil po domácí výhře i na půdě Karlových Varů. Druhá semifinálová série vítěze nevygenerovala, Čelákovice se vzepřely osudu, doma skolily mistra a poslaly tak sérii ještě jednou do Vsetína.

 
EL: 2. semifinále tipuje Ondřej Pachman Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 05.10.2018

2018 elmsf2expert(Praha) Tři extraligová finále za sebou si zahrál univerzál ONDŘEJ PACHMAN, ani jedno však ke kýženému titulu nevedlo. I letos se v pražských Čakovicích snilo o dalším pokusu na otevření zlaté brány, historicky premiérové, jenže tentokrát se jízda nečekaně zastavila už ve čtvrtfinále. Naše redakce 28letého univerzála přizvala pro natipování druhých utkání semifinále nejvyšší soutěže.

 
2L: Příšovice v cíli Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 03.10.2018

2018 2L po 04 02(Příšovice) Finálovou sérii proti Hradecku s přehledem zvládly a jsou vítězem druhé ligy. Mrzet je může jen fakt, že cesta nahoru je letos zavřená. Řeč je o Příšovicích, tedy o týmu, který vznikl na půdorysu někdejšího Mnichova Hradiště a letos z pozice nováčka soutěže došel až na její vrchol. I druhé finálové střetnutí rozhodly trojice, ve kterých byli domácí výrazně lepší.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>