Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 30.05. 09:29 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Tak pane Spilka, vyjádření , ze by chtělo omladit kádr rozhodčích svádí ...
  • 24.05. 13:02 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Co vy jste za Fandu ze ho neznam? Ano Radek Safr tam byl ale neni trener ale ved ...
  • 23.05. 14:23 OTEVŘENÝ DOPIS ČNS
    Pane Spilka, pokud něco takového píšete, tak by jste měl napsat i druhou st ...
2L: Legendy i Vsetín krůček od postupu Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 19.06.2019

2019 2L 12 01V obou skupinách druhé ligy se potkaly týmy z čela tabulky. Na východě si už jistý vítěz z Příšovic poradil na svém kurtu s druhým Vsetínem. Valaši tak musejí k potvrzení druhé příčky zdolat v příštím kole doma Zbečník, jinak dají šanci na postup do nadstavbové části právě svému protivníkovi. Na západě mají nejblíže k semifinále Legendy z Českých Budějovic, a to i přesto, že je nezvládnuté dvojice připravily o vítězství v souboji s lídrem skupiny. Pokud karlovarské béčko neprohraje v následujícím kole doma s Chabařovicemi, rozhodne se mezi ním a Legendami až v posledním kole na konci prázdnin. Jihočechům stačí k jistotě vyhrát ve Slaném, Liapor naopak bude čekat na jejich zaváhání

 
1L: Zruč vyhraje, řež o play-off pokračuje Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 18.06.2019

2019 1L 12 01(Praha, Rebešovice, Český Brod, Prostějov) Dvě kola před koncem základní části první ligy jsou jisté dvě věci: Dynamo České Budějovice si zahraje sérii o udržení a Zruči už první místo nikdo nevezme. Vedoucí tým soutěže totiž po dvou porážkách zabral a vyhrál v Čakovicích. Vrcholí i souboj o druhou příčku. Český Brod padl doma s Holicemi a šanci na přímý postup do semifinále tak živí kromě něj i čakovické béčko a po výhře nad posledními Jihočechy také Prostějov. Důležité vítězství si připsala modřická rezerva, která doma srazila Přerov. Právě jeden z trojlístku desetibodových – Holice, Modřice B, Přerov – si na konci vytáhne černého Petra a bude muset do bojů o záchranu.

 
EL: Dvě tajenky zbývají Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 17.06.2019

2019 elm12 1(Praha, Vsetín, Rebešovice, Benešov) Dvě kola před koncem extraligy mužů se už dost věcí vyjasnilo, resp. vyjasnění přiblížilo. Čakovice dvanáctou výhrou potvrdily dosavadní suverenitu a mohou se připravovat na semifinále. O druhého volňáska do semifinále bojují Karlovy Vary s Modřicemi a zatím je to plichta. Čelákovice a Vsetín tak alespoń těší, že si play-off zahrají. Tuto jistotu zatím nemá Šacung a ještě se může radovat i Žatec. Nováček ze Startu již musí ladit formu na sérii o bytí a nebytí. 12. kolo provázelo slunečné až tropické počasí.

 
EL: 12. kolo tipuje Jan Chalupa Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 14.06.2019

2019 elmexpert12(Vsetín) Mistrovskému celku extraligy se letos tolik nedaří a zatím nenastartoval svou drtivou jízdu, kterou proslul v předchozích sezónách. To si dobře uvědomuje i hlavní smečařský tahoun Vsetína JAN CHALUPA, který se delší čas pohybuje na rozhraní mužského reprezentačního dresu a kterého naše redakce oslovila k natipování 12. kola nejvyšší mužské soutěže.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>