1L: Bitva na Střeleckém ostrově vítěze nepoznala Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 24.04.2018

2018 1L 04 01(Praha, Prostějov, Modřice) Start Praha v neděli na své půdě jen remizoval s Přerovem. Do čela prvoligové tabulky se díky tomu vyšvihla čakovická rezerva, jež doma zametla se Zručí. Mezi nejlepší čtyřkou se drží béčko Modřic, které na vlastním hřišti přetlačilo ve trojicích tápající Holice. Nulu ze svého bodového  vymazal Prostějov. Ten si pohlídal závěr utkání s Českými Budějovicemi a na svého protivníka se bodově dotáhl.

 
EL: Kolo bez překvapení Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 23.04.2018

2018 elm04 1(Modřice, Čelákovice, Karlovy Vary, Praha) Čtvrté kolo extraligy mužů, hrané za slunečného letního počasí, nabídlo vlastně všechny očekávané výsledky. Vítězili favorité, někteří ztuha (Čelákovice versus Šacung, Vsetín versus Karlovy Vary), někteří snadně (Modřice - Žatec, resp. Čakovice - Český Brod).

 
EL: 4. kolo tipuje Petr Rackovský Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 20.04.2018

2018 elm04expert(Čáslav) Ač věkem nepatří mezi funkcionářské matadory, služebně už ano. Již čtvrtstoletí práce v okresním nohejbalovém svazu a o čtyři roky méně v krajském článku ČNS, to je slušná porce zkušeností i odvedené práce v podání PETRA RACKOVSKÉHO, současného předsedy středočeského KNS. Redakce jej přizvala na pomoc při natipování výsledků 4. kola extraligy mužů.

 
2L: Favorité zatím nezáří Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 18.04.2018

2018 2L 03 01Slaný veze vítězství z Karlových Varů, Hradecko z Dynína a Příšovice triumfovaly na Pankráci. To je výčet nejzajímavějších výsledků třetího kola druhé ligy. Loni úspěšné týmy týmy se přesvědčují, že minulý úspěch jim nevynáší žádný přehnaný respekt ze strany soupeřů. Na první body tak kromě Liaporu čeká i vsetínská rezerva, která tentokrát inkasovala direkt v Holubicích. Z nešťastné porážky v předchozím kole se rychle oklepal Zbečník a doma si smlsnul na Žďáru nad Sázavou. Podtrženo a sečteno: na čele obou skupin se vynořily možná nečekané týmy. Na západě Hradecko, na východě Příšovice.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>