Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 12.07. 11:41 TORNÁDO OPEN 2019(NasNohec)
    TORNÁDO OPEN 2019 - Memoriál Jiřího Hladíka Srdečně zveme všechny naše ...
Titul zůstal v Čelákovicích Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 01.07.2019

2019 mcr1m 01(Čelákovice) Mí-ša, Mí-ša... Po dlouhé době znělo areálem, ve kterém se hrálo mistrovství republiky jednotlivců mužů, pořádné fandění. V Čelákovicích se ujali pořadatelské úlohy se ctí. Pár drobných nedostatků se dá jistě odpustit, zejména s ohledem na fakt, že kromě mužské kategorie zde o titul bojovali i ženy, dorostenci a starší žáci. Organizátory mohla těšit nejen zvládnutá akce, ale i její sportovní výsledek. V hlavní kategorii se na nejvyšší stupínek postavila místní singlová jednička Michal Kolenský, který ve finále, i s přispěním letního žáru, zdolal vsetínského Ladislava Stupáka. O bronz si to rozdala dvě překvapení dne, prostějovský Roba a českobrodský Janík.

 
2L: Valaši jdou dál, jedno místo zbývá Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 26.06.2019

2019 2L 13 01Další postupový rébus vyřešil na východě Vsetín B v přímém souboji se Zbečníkem. Díky jednoznačnému triumfu si Valaši zajistili podzimní semifinále, ve kterém vyzvou vítěze západní skupiny Janovice-Horažďovice. Na svého soupeře si naopak musejí počkat Příšovice. Teoretickou šanci na poslední volné místo v play-off totiž udržela karlovarská rezerva díky výraznému vítězství na Chabařovicemi. Právě mezi týmem z lázeňského města a Legendami z Českých Budějovic se v posledním srpnovém kole rozhodne, kdo si zahraje o postup do vyšší soutěže.

 
1L: Holice mají čtvrtfinále v kapse Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 25.06.2019

2019 1L 13 01(Holice, Č. Budějovice, Zruč, Přerov) S návratem Kopa do sestavy jde z Holic zase strach. V posledním jarním kole Východočeši rozdrtili modřické béčko, tedy svého přímého konkurenta v boji o play-off, a zajistili si tak definitivně účast ve čtvrtfinále. Pokud Holičtí splní roli favorita i po prázdninách v Přerově, pošlou právě Hanáky do boje o udržení. V srpnu vyvrcholí i souboj o druhou příčku zaručující rovnou semifinálovou účast. Nejblíže k ní má momentálně Český Brod.

 
EL: Série o udržení čeká na Žatec a Start Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 24.06.2019

2019 elm13 01(Praha, Žatec, Karlovy Vary, Čelákovice) Dvě velké tajenky nebyly ještě v minulém kole extraligy mužů rozluštěny. Poslední (13.) kolo jarní části soutěže je už vyřešilo. V přímém souboji Karlových Varů a Modřic o druhou vstupenku do semifinále byli domácí úspěšnější a jsou tedy ve čtyřce. Na play-off se díky výhře v Žatci může těšit Šacung. Zbývající dvě utkání nic vážného neřešila a dopadla podle očekávání.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>