(Praha, Andělská Hora) Po prázdninové pauze pokračoval na podzim Pohár českého nohejbalového svazu žen. Stejně jako na jaře dominovaly hráčky Solidarity, jež ovládly úvodní tři turnaje. Paradoxně neuspěly jen na čtvrtém, závěrečném, který se konal na jejich domácích kurtech. Nic to ale nemění na tom, že pohár pro vítězky celého seriálu patří s velkou převahou právě jim. Vyhrály už popáté v řadě. Druhý skončil Útěchov, třetí příčku braly Litohlavy.

4. turnaj: Singl – Praha Vršovice (28. 8. 2021)

Osm žen se přihlásilo do 4. turnaje Poháru ČNS žen v pražských Vršovicích. Za nepříznivých podmínek bojovaly hráčky ve dvou skupinách, do vyřazovací části postupovaly všechny. „Bohužel po odehrání skupin nás přepadl déšť a hřiště byla během chvilky pod vodou. Proto se následující zápasy v pavouku odehrály na kurtech TJ SOLIDARITA Praha, které nebyly deštěm zasaženy. Následné zápasy byly opět napínavé a vyrovnané, ve kterých si i holky snad pořádně zahrály. Tímto bych chtěla poděkovat našim prvoligovým holkám, které sice hrály v neděli utkání, přesto neváhaly pomoci při pořádání turnaje. A velké díky také patří holkám ze Solidarity, které nám zapůjčily hřiště, aby se mohl turnaj dohrát,“ vzkázala VERONIKA FUČÍKOVÁ z pořádajícího oddílu.

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ SOLIDARITA Praha A (Kosová)
2. TJ Útěchov Brno A (Malátová)
3. TJ SOLIDARITA Praha B (Lukáčová)
4. TJ Útěchov Brno B (Schützová)

5. turnaj: Dvojice – Čakovice (5. 9. 2021)

11 dvojic z pěti oddílů bylo rozděleno do dvou skupin. Hrálo se na dva vítězné sety a turnaj se trochu protáhl. „O zajímavé momenty nebyla nouze celý den. Mnoho soubojů na saku, sporů o balóny. Nejvíce napínavý však byl finálový zápas mezi Solidaritou a Útěchovem. Výhru nakonec urvaly holky ze Solidy. Z mého pohledu vše proběhlo dobře. Hráčky vypadaly spokojeně, počasí nám přálo. Vzhledem k tomu, jaké komplikace před turnajem byly, vše dopadlo, jak mělo,“ hodnotila ELIŠKA ČESÁKOVÁ, kapitánka domácího družstva.

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ SOLIDARITA Praha A (Trnková, Lukáčová)
2. TJ Útěchov Brno A (Malátová, Schützová)
3. TJ SOLIDARITA Praha B (Kosová, Janková)
4. DTJ Santoška A (Kozáková, Mandová)

6. turnaj: Dvojice – Andělská Hora (18. 9. 2021)

V areálu Stadionu Závodu míru se uskutečnil šestý turnaj Poháru ČNS 2021. Prezentovalo se pouze sedm sestav z pěti týmů, a tak se hrálo v jedné skupině na dva vítězné sety, bez play-off. Po dlouhých deštích byla hřiště trochu kluzká, ale všechny hráčky se s tím vypořádaly bez úrazu. Po celou dobu turnaje pomáhali s organizací členové týmu NK Andělská Hora a celá rodina Rendlů.

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ SOLIDARITA Praha A (Kosová, Janková)
2. TJ Litohlavy A (Pražská M., Šmolíková)
3. NK Andělská Hora (Svobodová, Rendlová Kr., Vejdovská) 
4. TJ SOLIDARITA Praha B (Trnková, Čermáková)

2021 pcnszen2 037. turnaj: Trojice - Solidarita Praha (26. 9. 2021)

Dvanácti týmům, které se turnaje trojic zúčastnily, přálo počasí jednoho z posledních letních dní. Z obou skupin, kde se hrálo na dva vítězné sety, postupovaly první čtyři týmy do čtvrtfinále. Zde Santoška vyřadila Chotyni, Brno A si poradilo s Litohlavy A, Solidarita A zdolala Solidaritu B a Vršovice přemohly Litohlavy B. „V semifinále Útěchov porazil Santošku. Solidarita A se poté s Vršovicemi tahala o každý bod a teprve ve třetím setu na devítkách se rozhodlo o vítězství Vršovic. V boji o třetí místo Solidarita nestačila na Santošku.. Ve finále Útěchov A porazil Vršovice a stal se vítězem turnaje. Všechny letošní turnaje Solidarita vyhrála, doma se jí to ale paradoxně nepovedlo. Hráčky už však byly v klidu, protože věděly, že mají popáté za sebou jistou výhru v Poháru žen ČNS 2021,“ podotkla s úsměvem MARTINA ČERMÁKOVÁ z domácího oddílu a pokračovala „Následovalo předání cen za tento turnaj, a protože se tímto turnajem ukončil i Pohár ČNS za rok 2021, uskutečnilo se i předání medailí a poháru za konečné pořadí.“

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ Útěchov Brno A (Malátová, Schützová, Lisková)
2. TJ Sokol Praha Vršovice II (Cihlářová, Šulcová, Richterová)
3. DTJ Santoška (Tůmová, Kozáková, Mandová)
4. TJ SOLIDARITA Praha A (Čermáková, Lukáčová, Mašková)

Konečné pořadí Poháru ČNS 2021: 1. TJ SOLIDARITA Praha 60 b., 2. TJ Útěchov Brno 30 b., 3. TJ Litohlavy 13 b., 4. TJ Sokol Praha Vršovice II B 11 b., 5. DTJ Santoška z.s. 6 b., 6.-8. Sokol Dolní Počernice, SK ŠMIDLIGIRLS Chotyně, NK Andělská Hora 3 b., 9. TJ Český Brod B 1 b., 10.-12. TJ AVIA Čakovice, TJ Pankrác, SK WATTO 0 b.


Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři