Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Druhá liga se otevřela všem Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 22.02.2021

Jak se zdá, ani v letošní sezóně nemusí mít nohejbalisté na růžích ustláno. Na to, že jarní část soutěží začne podle plánu, by asi vsadil jen velký optimista. A z loňska také víme, že jedna věc je soutěže rozběhnout, druhá pak je dohrát. Jejich osud závisí především na vývoji pandemie nemoci covid-19. I z tohoto důvodu Výkonný výbor ČNS posunul termín republikové volební valné hromady ze 7.3. na (zatím) 11.4. a termín přihlášek do ligových soutěží na 28.2. 2021. Do druhé ligy se pak nově může přihlásit kdokoliv.

 
Posílená rada svazu? Je to v procesu... Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Čtvrtek, 04.02.2021

Nejvyšší předpis nohejbalového svazu čeká novelizace. Kompletní. Pochopitelně pouze v případě, že znění hlavního návrhu Stanov ČNS, předkládaného Odborným poradcem pro legislativu Ladislavem Kratochvílem, zaujme hlasující delegáty březnové (tedy možná dubnové) volební Valné hromady ČNS.

 
ČNS připravuje nové stanovy Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pátek, 29.01.2021

Stanovy. Nejvyšší základní předpis svazu, podléhající registraci u rejstříkového soudu. Právě jejich zásadní změna je nepochybně nejobsáhlejším předloženým návrhem pro projednání na řádném zasedání blížící se Valné hromady ČNS.

 
Nohejbal uspěl v anketě NSA Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 16.01.2021

V době, kdy na nás masmédia chrlí jednu horší zprávu než druhou, přichází v souvislosti s nohejbalem velmi příjemná informace. A není to jen nějaký subjektivní pocit, ale soubor seriózně sesbíraných, tzv. měkkých dat. V aktuálním výzkumu Národní sportovní agentury ČR se nohejbal neztratil.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>