Nejčtenější články - Regiony

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Léto ve znamení trampských osad Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 24.08.2020

2020 lthavran(Střední Čechy) Letošní svazové soutěže nenabídly atraktivní formát a obecně sezóna, poznamenaná koronavirovou pandemií, se mezi ty, na které se vzpomíná v dobrém, asi nezařadí. O to větší chuť mohli hráči mít na letní pauzu, jež je protkána množstvím turnajů všech kategorií. Své neotřesitelné výsadní postavení si mezi nimi drží bývalá Grand Prix osadních turnajů v okolí Prahy. Není divu, vždyť třeba takoví „Vandráci“ letos zapsali už 74. ročník. Jak to letos na trampských osadách vypadalo, jsme se zeptali ředitelů jednotlivých turnajů.

 
Místo Vranovského léta Luleč open? Proč ne Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 11.08.2020

2020 lulec 01(Luleč) Jih Moravy nenabízí tolik prázdninových turnajů jako třeba střední Čechy a jejich síť chatových osad. Už několik let chybí skvělé Vranovské léto, masová akce bez výkonnostního omezení. Letos byl navíc kvůli počasí potřetí v historii zrušen i tradiční Skřípák. O slovo se tak hlásí turnaj, který rozsahem vlastně navazuje na tradici Vranova a je docela možné, že jej v nejbližší budoucnosti plně nahradí. Pohoda Open v Lulči nedaleko Vyškova.

 
Spilka a spol. poprvé slavili Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 27.07.2020

2020 sacungcup 1Vítězem 59. ročníku turnaje Šacung Cup se premiérově stala čelákovická trojice Spilka, Flekač, Šafr, která ve finále zdolala domácí sestavu Valeho, Kalase a Truce.

 
Turnaj v Porubě vyhrály Výškovice Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 07.07.2020

2020 porubavysl 01(Ostrava) Už posedmé se na konci června v Ostravě konal největší turnaj v Moravskoslezském kraji – Poruba!!! Open. Tentokrát se hrálo po oba víkendové dny. Sobotní amatérskou kategorii vyhrálo vsetínské trio Martin Tomek, David Dvořák a Michael Běhůnek. O den později se mezi elitními formacemi prosadila sestava startující pod názvem TJ Sokol Výškovice ve složení Jan Šlézar, Jakub Ftačník a Petr Gargulák.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>