Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Dohráno. U zeleného stolu Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 04.12.2020

(Praha) Podivný ročník dlouho čekal na své rozuzlení. Některé, hlavně jednorázové a regionální soutěže, se podařilo odehrát ve standardním či zkráceném formátu. Jiné  však toto štěstí neměly a musely čekat, zda poznají své vítěze na hřišti, nebo verdiktem od zeleného stolu. Poslední zasedání VV ČNS přineslo klíčové rozhodnutí.

 
D3: V Praze se nehrálo, ve Žďáru jen jednou Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 14.10.2020
(Žďár nad Sázavou, Praha) Koronavirus zamával také s průběhem semifinále Divize 3 Ligového poháru. Už v pátek přišlo z Prahy do Modřic oznámení, že Solidarita nedokáže v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu zajistit uspořádání odvetného semifinále s Modřicemi B. Ve Ždáru nad Sázavou sice domácí v sobotu srovnali stav série proti karlovarskému béčku na 1:1, k rozhodujícímu nedělnímu klání už však Západočeši nenastoupili. Během noci dostali informaci o podezření na nákazu nemocí covid-19 v týmu a během noci odcestovali domů. 
 
D1: Holice padly, Vsetín v karanténě Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 13.10.2020

(Holice, Vsetín) Jen polovina z plánovaných semifinálových duelů se o víkendu hrála v nejvyšší divizi Ligového poháru. Vsetín neodcestoval do Karlových Varů, důvodem je karanténa jednoho z hráčů základní sestavy. Ve druhé sérii si Modřice připsaly trochu smutný triumf na půdě Holic. Smutný? Ano, protože byl nejspíš na dlouhou dobu poslední. Protiepidemická opatření totiž zastaví minimálně do začátku listopadu nejen nohejbal, ale celé sportovní dění. Co bude dál, to je ve hvězdách. „Vítězem“ letošní podivné sezony je už teď koronavirus…

 
D3: Domácí v semifinále stoprocentní Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 08.10.2020

(Karlovy Vary, Modřice) Překvapení? Jak se to vezme. Ani jeden z vítězů základních skupin Divize 3 Ligového poháru v úvodním semifinálovém klání neuspěl. Žďár nad Sázavou prohrál na specifické karlovarské antuce s béčkem Liaporu, Solidarita Praha zase nestačila tempu modřické rezervy. Odvety i případné třetí duely se hrají o víkendu na půdě poražených týmů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>