Nejčtenější články - Soutěže mládeže a žen

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Pohár ČNS žen: Triumf Solidarity Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 21.10.2020

(Praha) Jediná republiková soutěž proběhla a skončila podle jarního plánu. Pohár Českého nohejbalového svazu žen, tedy druhá nejvyšší ženská soutěž. Na šest předprázdninových turnajů navázaly po letní pauze další dva. Vítězem seriálu se stala pražská Solidarita před Útěchovem a Andělskou Horou.

 
DD: Čelákovice vydřely bronz Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Čtvrtek, 15.10.2020

(Benešov) V poslední možný den před omezením všech sportovních soutěží se stihl odehrát souboj o třetí místo v pohárové Divizi dorostu. Ve středočeském derby přivítal Šacung na svém kurtu mírně favorizované Čelákovice. Hosté sice v průběhu střetnutí ani jednou nevedli, na konci se však radovali ze zisku cenného kovu právě oni. O jejich triumfu rozhodl poslední možný míč.

 
DD: Modřice utekly z mečbolů a vyzvou Holice Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Středa, 07.10.2020

(Benešov, Modřice) Již odvetné semifinálové duely Divize dorostu rozhodly o tom, že se ve finále soutěže utkají Holice s Modřicemi. Jenže série se nepodobaly. Vůbec. Zatímco Jihomoravané byli v domácím prostředí za stavu 2:3 v odvetné dvojici pouze jediný míč od toho, aby musely cestovat k rozhodujícímu utkání do Čelákovic, holičtí mladíci přejeli Šacung i na jeho půdě za zpěvu kanára. O vítězi poháru rozhodne jediné střetnutí v sobotu 24.10., ve kterém budou mít výhodu domácího prostředí Východočeši. Zda se budou moci opřít o tradičně velkou podporu svých fanoušků není vůbec jisté, spíše to zatím vypadá, že se bude muset hrát bez diváků. Superfinále všech tří kategorií v Praze bylo pro letošní rok podle očekávání zrušeno.

 
DD: Vypjatá řež v Čelákovicích Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Pátek, 02.10.2020

(Čelákovice, Holice) Úvodními zápasy odstartovaly semifinálové série Divize dorostu. Holice na svém hřišti potvrdily proti Šacungu roli velkého favorita a po hladké výhře bez ztráty setu mají nakročeno do finále. To v Čelákovicích byl k vidění mnohem vyrovnanější a vypjatější souboj, koncovky však lépe zvládaly Modřice. Moravané si tak vezou z horké půdy důležitou výhru a mohou v domácí odvetě sérii ukončit.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>