Nejčtenější články - Reprezentace

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Kemp nadějí U12 se konal již popáté Tisk
Napsal Petr Jahoda  |  Středa, 11.12.2019

2019 kempu12 01(Nymburk) V průběhu nohejbalové sezony se pravidelně opakují tréninkové kempy talentované mládeže pro různé věkové kategorie. V jejich rámci je pamatováno i na nejmladší hráče. Autor projektu, Komise reprezentace, ve spolupráci s Komisí mládeže pořádala letos ve dnech 29.11. až 1.12. v pořadí již pátý „Kemp nadějí“, který je určen právě pro tuto věkovou kategorii. V závěru každé sezony je tak deset nejlepších mladších žáků oceněno za své celoroční výsledky a přístup k nohejbalu.

 
Nevyzpytatelný singl Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pátek, 22.11.2019

2019 msjzsingl 01(Dobříš, Brno) Zatímco ve dvojicích i trojicích to byla na světovém šampionátu žen a juniorů v MIchalovcích velká česká krasojízda, v singlu nedostali naši reprezentanti nic zadarmo. Podle očekávání. Právě nejmladší nohejbalová disciplína se na mezinárodním poli může pyšnit největší vyrovnaností. Zatímco JAN HANUS se dokázal se všemi nástrahami fyzicky i psychicky náročného nohejbalového odvětví vyrovnat na jedničku a obhájil zlatou medaili z Nymburka, ANETA FOJTÍKOVÁ tentokrát na cenný kov nedosáhla. Na Slovensku prohrála se třemi soupeřkami a zůstala pod stupni vítězů. Obou singlistů jsme se zeptali na jejich dojmy z mistrovství.

 
Pět zlatých a brambory Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík  |  Úterý, 19.11.2019

2019 msjzpo 01(Michalovce, Zalužice) Žádný převrat, žádná revoluce. Nohejbalové mistrovství světa žen a juniorů do 21 let ukázalo ve dnech 15. - 17. listopadu stejné rozložení sil na mezinárodním poli jako všechna předchozí. Česká republika, dlouho nic a pak zbytek světa. Češi si ze slovenských Michalovců v neděli odvezli pět zlatých medailí a jedno čtvrté místo. Napodobili tak bilanci z minulého šampionátu v Nymburku. Medaile jim tentokrát unikla v ženském singlu, kde Aneta Fojtíková neobhájila bronz a musela vzít zavděk čtvrtou příčkou. Ve zbylých disciplínách nebylo co řešit. „Náš cíl, tedy obhájit pět titulů, byl splněn,“ hlásil šéftrenér tuzemské výpravy JIŘÍ ŠMEJKAL.

 
Ženy a junioři chtějí rozbít zlatý bank Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík  |  Úterý, 12.11.2019

2019 predmsjz 01(Nymburk, Michalovce) Vyrovnat se s rolí největších favoritů, splnit očekávání přísné nohejbalové veřejnosti a ideálně přivézt kompletní sadu šesti zlatých medailí. Ač se to na první pohled nezdá, tak nohejbalovou reprezentaci žen a juniorů U21 nečeká na světovém šampionátu na Slovensku úplně jednoduchý úkol. S trochou nadsázky řečeno, nedá se nic moc získat - prakticky jen ztratit. Obhajoba pěti nejcennějších kovů z Nymburka je toho důkazem. Přesto odjíždí česká výprava s optimismem, její převaha by totiž měla být, snad s výjimkou ženského singlu, v obou kategoriích i všech disciplínách značná. Mistrovství začíná v Michalovcích už v pátek, všechny medailisty budeme znát v neděli.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>