Poslední komentáře - Soutěže mládeže a žen

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


Český Brod je ve formě Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 12.03.2019

2019 zpz1 01(Pankrác, Santoška) Zimní pohár žen 2019 pokračoval v lednu a v únoru dalšími dvěma turnaji. Trojky na Pankráci ovládla formace Českého Brodu B ve složení Bálková, Möglichová a Chuchlová. Deblové klání o měsíc později na Santošce pak vyhrál tandem startující pod názvem Český Brod A v sestavě Cibulková a Blažková. Středočešky tak mají v průběžném součtu celého seriálu destetibodový náskok před druhou Santoškou. Pohár se uzavře poslední březnovou sobotu v Čelákovicích.

2. turnaj – Pankrác (12. 1. 2019)

Zatímco v duelu o bronz skolila Santoška B první sestavu Českého Brodu, tak ve finále se role obrátily. Český Brod B totiž přemohl Santošku A a na její úkor si zapsal plnou porci pohárových bodů. S prázdnou z pražské Pankráce neodjely ani Santoška C (Tumová, Kozáková, Mandová), Útěchov A (Malátová, Körösi-Pál, Pavlíčková), druhá sestava Moravanek (Schützová, Ličáková, Savičová) a Vršovice bez svých největších opor (Zátková, Tejkalová, Strejčovská, Honzíková) – všechny sestavy získaly po jednom bodu.

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ Slavoj Český Brod B (Bálková, Möglichová, Chuchlová)
2. DTJ Santoška A (Plechatá, Štenglová, Tafsi)
3. DTJ Santoška B (Kulhavá, Kopecká, Tomšová)
4. TJ Slavoj Český Brod A (Cibulková, Škodová, Blažková)

 

2019 zpz1 023. turnaj – Santoška (16. 2. 2019)

Turnaj se odehrál v nafukovací hale se dvěma antukovými kurty. Šestnáct dvojic bylo rozlosováno do čtyř skupin, ve kterých se hrálo pouze o pořadí, protože postupovali všichni. Vítězky v osmifinále narazily na poslední týmy, dvojice z druhých míst pak na sestavy z třetích příček.

Ve čtvrtfinále už to byl úporný boj a dva ze čtyř zápasů musel rozhodnout až třetí set. Nejprve Český Brod B udolal v tiebreaku Santošku A (Štenglová, Plechatá), v dalším souboji Vršovice A přetlačily ve dvou nejtěsnějších sadách Útěchov A (Malátová, Schützová), domácí derby poté nezvládla Santoška C (Tumová, Kozáková) a v posledním duelu si Český Brod A  poradil s dvojicí mimo soutěž (Michalková, Šimáčková). V semifinále na sebe narazily oba českobrodské týmy a šťastnější byly hráčky áčka. V druhém semifinále Vršovice jasně přehrály domácí rezervu. V bojích o stupně vítězů vládla děvčata z Českého Brodu. Áčko ve finálo přemohlo Vršovice A a Český Brod B si v souboji o třetí místo poradil s domácí Santoškou B.

Na domácí sestavu, ve které se objevila i ZUZANA TAFSI, sice zbyla až nepopulární čtvrtá pozice, přesto neměla slovenská hráčka špatnou náladu. Hlavně kvůli tomu, že se turnaj povedl. „Finálový zápas nabídl kvalitní hru s pestrou škálou úderů a defenzivních zákroků, které zvedaly diváky ze sedadel. Všechny hráčky předvedly skvělé výkony a na nejvyšší stupínek se po dvou bojovných setech mohly postavit Lenka s Janou. Všem nohejbalistkám děkujeme za účast a předvedené výkony, vítězkám srdečně blahopřejeme.“

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ Slavoj Český Brod A (Cibulková, Blažková)
2. TJ Sokol Praha-Vršovice II A (Fojtíková, Strejčovská)
3. TJ Slavoj Český Brod B (Bálková, Möglichová)
4. DTJ Santoška B (Tomšová, Tafsi)