Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 12.07. 11:41 TORNÁDO OPEN 2019(NasNohec)
    TORNÁDO OPEN 2019 - Memoriál Jiřího Hladíka Srdečně zveme všechny naše ...
Pohár žen patří Solidaritě Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 18.12.2018

2018 pcnszen2 01(Karlovy Vary, Český Brod) Pohár ČNS žen 2018 vyhrála pražská Solidarita. Po všech devíti odehraných turnajích měla na konci obrovský náskok před druhou Pankrácí. Soutěž ovlivnila diskvalifikace Andělské Hory, která na některých turnajích nepředložila nutnou elektronickou soupisku.

8. turnaj: Trojice – Karlovy Vary (2. 9. 2018)

Seriál turnajů pokračoval po prázdninách první zářijovou neděli v Karlových Varech a uspořádala ho Andělská Hora. Zúčastnily se jej pouze čtyři trojice. Zvítězila domácí sestava, která ve finále porazila trojici Solidarity. V klání o třetí místo byla úspěšnější děvčata z Pankráce, na které nestačil tým Dolních Počernic. Domácí celek už ovšem v tu dobu startoval mimo soutěž, takže v průběžném pořadí se vzdálila vedoucí Solidarita druhé Pankráci.

Konečné přadí turnaje:
1. NK Andělská Hora (Ka. Rendlová, Kr. Rendlová, Vejdovská)
2. TJ Solidarita Praha (Čermáková, Holomková, Mašková)
3. TJ Pankrác (Aberle, Vyskočilová, Petrásová)
4. Sokol Dolní Počernice (Svobodová, Tichá, Blanárová)

9. turnaj: dvojice – Český Brod (9. 9. 2018)

Hned týden nato přivítal třináct přihlášených dvojic Český Brod. Týmy byly rozlosovány do čtyř skupin, ze kterých postoupily tři týmy Solidarity a jedna dvojice Pankráce. „Po odehrání základních skupin proběhla motivační soutěž, které se zúčastnily všechny hráčky. Hrála se obíhačka neboli Amerika a první tři hráčky, které vydržely nejdéle ve hře, dostaly jako odměnu míč. Soutěž se hrála dvoukolově, takže bylo rozdáno celkem šest míčů. V prvním kole byly úspěšné tři hráčky Solidarity, ve druhém po jedné z Českého Brodu, Pankráce a Dolních Počernic,“ informovala pořadatelka posledního turnaje LUCIE BÁRTOVÁ. Stupně vítězů v sanotném turnaji pak obsadily všechny tři formace Solidarity a orazítkovaly tak svůj triumf v celém seriálu.

2018 pcnszen2 02Spokojená byla vedoucí vítězného týmu Solidarity Praha MARTINA ČERMÁKOVÁ: „Letos jsme si to hodně užívaly a dařilo se nám. Porážela nás pouze Andělská Hora, která ale dala dohromady pouze jednu sestavu a musím přiznat, že jsme si bodově pomohly i při jejím vyřazení ze soutěže. Vítězství si určitě cením, je to takový bonus za to, že se scházíme, trénujeme a už spoustu let držíme pohromadě. Samozřejmě, že jsme zvažovaly také účast v první lize. Dohromady je nás ale osm, a to je hodně málo na tým pro nejvyšší soutěž. Takže zatím ještě kopeme krajskou soutěž mužů a možná někdy... uvidíme.“

Letošní ročník poháru hodnotila kladně i zástupkyně stříbrné Pankráce JITKA VYSKOČILOVÁ: Velmi jsme uvítaly přihlášení týmů z Dolních Počernice a Vršovic II B. S novými soupeřkami se turnaje staly mnohem rozmanitější a napínavější. Ráda bych také vyzdvihla vyšší aktivitu přihlášených týmů ohledně pořádání turnajů.“

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ Solidarita Praha C (Kosová, Janková)
2. TJ Solidarita Praha D (Čermáková, Holomková)
3. TJ Solidarita Praha A (Chudáčková, Mašková)
4. TJ Pankrác A (Aberle, Petrásová)

Konečné pořadí Poháru ČNS žen 2018: 1. TJ Solidarita Praha 84 bodů, 2. TJ Pankrác 39 bodů, 3. TJ Sokol Dolní Počernice 23 bodů, 4. TJ Slavoj Český Brod B 20 bodů, 5. TJ Sokol Praha Vršovice II B 1 bod.