Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
Elite cup patřil Peklu a Modřicím Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík  |  Středa, 14.03.2018

2018 pcnssemily 01(Semily) Pro mladší žáky letošní premiéra, pro starší už druhá zastávka. Pohár Českého nohejbalového svazu mládeže pokračoval v sobotu v Semilech, kde změřily síly ve trojicích hned dvě věkové kategorie. Mezi staršími žáky obhájilo Peklo týden starý triumf z Vysočiny, klání nohejbalových benjamínků ovládl trojlístek modřického áčka.

Zatímco předchozího turnaje ve Žďáru se zúčastnilo 24 deblů a mezi přihlášenými se dokonce muselo škrtat, startovní pole v Podkrkonoší bylo výrazně chudší. Osm sestav starších žáků a sedm trojic mladších. Mírné rozčarování z nízkého počtu účastníků zmínil i ředitel turnaje MICHAL HOLATA: „Patříme mezi tradiční pořadatele Poháru ČNS mládeže, takže jsme po roční pauze, kdy jsme připravovali turnaj pouze pro jednu kategorii, přijali další výzvu a uspořádali opět turnaj pro dvě věkové kategorie. Přestože se jedná o náročnější záležitost, myslím, že jsme svůj úkol splnili a připravili příjemné a důstojné prostředí. Malým zklamáním byl menší počet sestav ve starších žácích. Naopak odměnou pro náš oddíl byla účast domácího hráče Ondřeje Friese v barvách Pekla ve vítězném finálovém utkání.“

Ze dvou čtyřčlenných skupin turnaje starších žáků šly do čtvrtfinále všechny formace. Tam skončila pouť Karlových Varů, Pankráce, Pekla B  a Holic. V semifinále nejprve Peklo A snadno přehrálo Radomyšl a Modřice MIX (dva hráče jihomoravského oddílu doplnil stříbrský Lukáš Tolar) pak neměly o mnoho víc práce se Žďárem nad Sázavou. Poté, co Jihočeši z Radomyšle sebrali po jasném vítězství nad zástupcem Vysočiny bronz, vyvrcholil program třísetovým finálovým duelem. Úvodní sada patřila Peklu, tu druhou vybojoval nejtěsnějším poměrem soupeř, ale tiebreak už zase režírovali Východočeši. Duo Fries a Čižinský, tentokrát doplněné o třetího do party Ferebauera, se tak po týdnu opět postavilo na nejvyšší stupínek.

2018 pcnssemily 02„Premiéra nám v kategorii starších žáků vyšla nadmíru dobře. Po úvodním úspěchu na půdě Žďáru jsme opět složili sestavu, která měla za sebou už v minulosti nejeden úspěch. Podařilo se nám dojít do semifinále a každý další vyhraný zápas už byl příjemným bonusem. Přeci jenom se v této kategorii teprve rozkoukáváme. Že z toho bylo nakonec vítězné finále, je naprosto fantastické. Tým modřického mixu nám nedal nic zadarmo, především v osobě Lukáše Tolara měl ve svých řadách opravdu velkého hráče. Nakonec jsme těžili z lepší přípravy útoku pro našeho smečaře Ondru Friese a ve třech setech zvítězili,“ okomentoval vystoupení pekelské sestavy její kouč Michal Holata.

Mezi mladšími žáky postoupily dva nejlepší celky z obou skupin rovnou do semifinále. Tady na sebe narazily obě modřické trojice. Po jednoznačném výsledku se radovalo áčko. Ve druhém souboji Čakovice přešly přes Karlovy Vary. Západočeši neuspěli ani v zápase o bronz a Modřice si zajistily dvě místa na pódiu. Finále nabídlo velkou bitvu, kterou rozhodoval až poslední balon třetího setu. Patřil Modřicím. „Kluci předvedli svůj standard. Letos nic jiného než první místa neberu. Možná to zní trochu arogantně, ale podle mne nemáme v nejmladší kategorii konkurenci. Jedině Čakovice ve finále nás potrápily, a to jen proto, že nám začaly chodit na blok. Mile mne překvapila naše druhá trojice. Hrála velmi kompaktně a bez zbytečných chyb,“ hodnotil trenér Jihomoravanů MIROSLAV BEDNÁŘ.

2018 pcnssemily 03Konečné pořadí turnaje – starší žáci:
1. TJ Peklo A (Fries, Ferebauer, Čižinský)
2. MNK SILNICE GROUP Modřice – MIX (Buchta, Nesnídal, Tolar)
3. TJ Radomyšl (Votava, Ježek, Hendrych, Čapek)
4. UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (Šimek, Bukáček, Krmášek)

Konečné pořadí turnaje – mladší žáci:
1. MNK SILNICE GROUP Modřice A (Kolouch, Svoboda, Sluka)
2. TJ AVIA Čakovice (Kalous, Matura, Suchý)
3. MNK SILNICE GROUP Modřice B (Bednář, Iláš, Jahoda)
4. SK Liapor WITTE Karlovy Vary (Štěpán, Gregor, Sunek)

Komentáře   

 
#1 Fanda 2018-03-16 06:29
Koukám, že v Modřicích vše při starém. Nemáme konkurenci a ono se hraje do posledního míče. Aby se Vám tyto hodnocení později nevratily pane trenére. Na tohle byl natočen docela nepovedený film - Ještě větší blbec, než jsme doufali.