Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
Mezi žáky se dařilo Semilům a Čelákovicím Tisk
Napsal Michal Hostinský, Ladislav Barák  |  Sobota, 15.04.2017

2017 pcnssezd 01(Semily, Žďár nad Sázavou) Pohár ČNS žáků zavítal v první polovině dubna do podhůří Krkonoš i na Vysočinu. V Semilech změřily na apríla síly dvojice mladších žáků a vítězství zůstalo doma. Trojkové klání starších žáků ve Žďáru ovládla o týden později čelákovická sestava.

Semily – dvojice mladších žáků (1.4.2017)

Turnaj ozdobila vynikající účast 21 sestav, které byly rozděleny do čtyř základních skupin. Z přísného postupového klíče pokračovalo po základních skupinách ve hře jen osm nejlepších dvojic. Čtvrfinále bylo konečnou stanicí pro celky ze Vsetína, Žďáru nad Sázavou, Čakovic a Karlových Varů. V prvním semifinále odešlli z modřického derby šťastnější hráči z B formace. V tom druhém druhém  potřebovali domáci tři sety na zdolání houževnatého Stříbra MIX. V posledním zápase však byla dvojice z Plzeňska úspěšná a brala bronz po soubojic s Modřicemi A. Finále nabídlo pohledný nohejbal, kde Modřice B dokazovaly, že o zlato nehrají náhodou. Dramatický duel dospěl až do třetího setu, v němž za devítek Fries rozhodl o vítězství Semil odvážným kraťasem.

2017 pcnssezd 02„Za zmínku stojí jistě početná účast, neboť 21 dvojic mladších žáků na žádném předchozím turnaji nepamatuji. Je vidět, že se objevují nejen neokoukané tváře, ale i nové celky - a to je skvělé. Navíc je kvantita doprovázena i kvalitou. Věřím, že se tento pozitivní trend postupně přesune i do dalších kategorií,“ bilancoval předseda Komise  mládeže ČNS MICHAL HOSTINSKÝ.

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ Sokol Semily (Fries, Matura T.)
2. MNK Silnice Group Modřice B (Kolouch, Jurka)
3. TJ Baník Stříbro MIX (Tolar L., Fujan)
4. MNK Silnice Group Modřice A (Čupera, Svoboda)

 

 

Žďár nad Sázavou – trojice starších žáků (8.4.2017)

2017 pcnssezd 03Na Vysočinu dorazilo 13 trojic. Ty se ve třech základních skupinách popraly o osm míst ve čtvrtfinále. Právě první kolo pavouka znamenalo konečnou pro  sestavy Vsetína, Modřic, Pekla A a Českého Brodu. První semifinálový boj ovládla formace reprezentačního výběru, která dokázala skolit favorizované domácí trio. V druhém semifinále překvapení turnaje Holice bojovaly statečně, ale na útočně laděné Čelákovice nestačily. V souboji zklamaných si  domácí spravili chuť ziskem bronzové medaile. Bitva o zlato byla napínavá a výběr mladších žáků v ní Čelákovicím zatápěl. Lukáš Tolar statečně vzdoroval na bloku o hlavu vyššímu sokovi, ale DAN MATURA se svojí razantní hrou  nakonec slavil úspěch. „Výkon mých spoluhráčů rostl zápas od zápasu, chci jim za to poděkovat. Ve finále umístil soupeř poslední servis do autu, tím nám trošku pomohl," podotkl vytáhlý smečař vítězné sestavy. Čelákovice tak potvrdily, že na červnovém MČR dvojic a trojic hodlají na svém hřišti útočit na nejvyšší mety.

2017 pcnssezd 04 „Chtěl bych pogratulovat Holicím, které dokazují, že vedle mužské soutěže rozjíždí na patřičné úrovni i mládež. Velmi spokojen jsem i s reprezentačními výběry, jež dle mého turnaje ozvláštňují,“ uvedl Michal Hostinský.

Konečné pořadí turnaje:
1. TJ Spartak Čelákovice (Matura D., Matura T. Löffelmann)
2. Reprezentace ČR (Fries, Tolar L., Gasczyk P.)
3. SKP Žďár nad Sázavou A (Brenner, Komínek, Šimek)
4. TJ Sokol Holice (Vohradník, Vojtíšek, Veselý)