Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
  • 02.03. 12:54 Ján a Martina
    https://www.aktuality.sk/ Zavraždili investigatívneho novinára Aktuality.sk J ...
1LŽ: Vedoucí tandem uniká Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Sobota, 30.06.2018

2018 1LZ 07 01Český Brod a Vršovice se zbavily pronásledovatelů a míří k repríze loňského superfinále. Na vedoucí duo s odstupem hledí Čelákovice, jež nedokázaly čelit právě druhým Pražankám. Ztratila i čtvrtá Santoška, pro kterou byly oba vedoucí týmy příliš tučným soustem. Na páté místo se posunul Útěchov po vítězném dvojutkání s týmem Litohlav.

 
BDL: Poslední kolo odhalilo čtvrtfinálové dvojice Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 28.06.2018

2018 bdl 10 01Základní část letošního ročníku Botas dorostenecké ligy už patří do historie. Její závěrečné kolo žádné převratné změny nenabídlo. Na východě Modřice uhájily první příčku ve Vsetíně a Holice zase třetí pozici na dálku před Zbečníkem. Na západě si Šacung definitivně pojistil play-off, když smetl Karlovy Vary. A teď to nejdůležitější, dvojice čtvrtfinálových soků: obhájce titulu z Modřic vyzve Šacung, Český Brod se utká se Zbečníkem, Vsetín poměří síly s Radomyšlí a České Budějovice se popasují s Holicemi. Play-off startuje po dvouměsíční přestávce první zářijovou neděli.

 
1LŽ: Po šlágru střídání na čele Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Sobota, 16.06.2018

2018 1LZ 06 01Poprvé od loňského superfinále na sebe v ženské lize narazily oba nejlepší týmy minulé sezony. Překvapení se nekonalo. Český Brod si z Vršovic odvezl jasné vítězství a vystřídal Pražanky na čele tabulky. Čelákovice dvakrát vyhrály v Litohlavech a Nymburk doma nestačil na Santošku. Žádná senzace se neudála ani v Čakovicích, kam si pro "povinné" body přijel nejprve Český Brod a posléze i Vršovice.

 
Modřická paráda: dvě zlata a bronz Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík  |  Pátek, 15.06.2018

2018 mcrmlz23 01(Brno-Útěchov) Nejlepší nohejbalový potěr mají v Modřicích. Výsledky víkendového 11. GALA mistrovství České republiky mladších žáků dvojic a trojic v brněnské městské části Útěchov hovoří jasně. V dokonale načasovaném počasí dominovaly sestavy MNK Modřice oběma disciplínám s bilancí dvou zlatých a jedné bronzové medaile. A proč zmínka o počasí? Po konci nedělního finále a předání cen nejlepším to netrvalo ani minutu a spustila se silná průtrž mračen doprovázená bouřkou. Jakoby i sama příroda chtěla ocenit výkony nejmladších vyznavačů nohejbalu a umožnila jim vychutnat si celý dvoudenní program bez zásahu vyšší moci až do konce.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>