Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 07.02. 09:27 Pravidla - aut
  Je to tak. Až bude v nohejbale také jestřábí oko, může platit to co jsi n ...
 • 04.02. 07:20 Pravidla - aut
  V hale je to složité už jsme taky kdysi kvůli tomu byli ve při... :-) Stře ...
 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
Pohár mládeže měl dvě zastávky ve Žďáru Tisk
Napsal Marek Líbal  |  Sobota, 20.04.2019

2019 pcnszdar 01(Žďár nad Sázavou) Uplynulé dva víkendy patřily ve Žďáru nad Sázavou Poháru Českého nohejbalového svazu mládeže. Nejprve zde změřili síly ve trojicích starší žáci, pro které to byl teprve letošní druhý turnaj. O týden později zde porovnali ve stejné disciplíně své nohejbalové dovednosti mladší žáci. Vítězství si z Vysočiny odvezla kombinovaná sestava Českého Brodu a v nejmladší kategorii pak letos už potřetí triumfovaly Modřice.

 
BDL: Moravské derby pro Vsetín Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 18.04.2019

2019 bdl 02 01Duel dvou loňských medailistů byl největším lákadlem druhého kola Botas dorostenecké ligy. Vsetínští mladíci v něm vydolovali dvoubodovou výhru z modřického azylu v Rebešovicích. Ve zbylých duelech východní skupiny Český Brod zdolal Zbečník a Holice rozdrtily Přerov. Na západě si Karlovy Vary připsaly vítězství nad Českými Budějovicemi, Čelákovice se nepáraly se Zručí a plný počet bodů z klání s Benešovem si odnesla Radomyšl.

 
BDL: Začal boj o dorostenecký trůn Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 11.04.2019

2019 bdl 01 01S oběma loňskými finalisty v jedné skupině, bez Žďáru nad Sázavou, zato s nováčkem ze Zruče-Sence odstartoval letošní ročník Botas dorostenecké ligy. Stejně jako loni se přihlásilo 12 družstev a stejný zůstal i hrací systém. Při pohledu na soupisky jednotlivých týmů to vypadá, že východní skupina bude našlapanější. Ale vše odhalí až play-off. Každopádně první kolo přineslo hned čtyři napínavé duely, které skončily nejtěsnějším rozdílem. To je nejlepší pozvánka k tomu, přijít se na "Botasku" podívat.

 
Předsezónní radomyšlská sklizeň Tisk
Napsal Marek Líbal  |  Pátek, 05.04.2019

2019 pcnsdorkv 01(Karlovy Vary) Druhý turnaj dorostenců zařazený do seriálu Pohár Českého nohejbalového svazu se uskutečnil poslední březnovou neděli v Karlových Varech. Po dvojicích, jež se konaly v rodišti Aloise Jiráska, přišla řada na disciplínu trojic. Na nejvyšší příčku vystoupali opět hráči z Radomyšle. Smutným okamžikem turnaje bylo zranění Daniela Matury z Čelákovic.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>