Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
BDL: Druhý superfinalista? Modřice Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 11.10.2018

2018 BDL po 06 01(Modřice) Lákavá odměna v podobě premiérového dorosteneckého superfinále. Tento benefit byl v sázce rozhodujícího semifinálového střetnutí Botas dorostenecké ligy mezi Modřicemi a Dynamem České Budějovice. Vrchol sezony byl určen jen pro vítěze. A resumé? Klíčovou bitvu zvládli o poznání lépe mladíci z Moravy. Za týden se tak mohou v Areně Sparty na Podvinném mlýně v Praze pokusit zkompletovat zlatý hattrick. V cestě jim bude stát papírový superfavorit letošní sezony – Český Brod. Poražené Jihočechy čeká ve Vsetíně souboj o bronz.

 
BDL: Favorit je ve finále, obhájce žije Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 04.10.2018

2018 BDL po 05 01(Vsetín, České Budějovice) Český Brod si zahraje superfinále Botas dorostenecké ligy. Středočeši propluli sérií se Vsetínem bez ztráty květinky. Ani na Valašsku nepovolili soupeři čestný úspěch a teď už se můžou chystat na vyvrcholení sezony. Kdo jim bude stát v cestě za titulem? To zatím není jasné. Modřice totiž vydřely nejtěsnější výhru v Českých Budějovicích a vrátily sérii na Moravu. Obhájce titulu ovšem za vítězství zaplatil zraněním Bolelouckého, kterému skončila sezona. A protože i Jihočechy trápí zdravotní stav svého tahouna Višvadera, bude třetí duel otevřenou záležitostí.

 
BDL: Modřická série skončila Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pátek, 28.09.2018

2018 BDL po 04 01(Modřice, Český Brod) Dlouhých 14 utkání trvala neporazitelnost modřických dorostenců v play-off Botas dorostenecké ligy. Díky ní vyválčili během uplynulých sezon dva tituly v řadě. V prvním semifinále se ale vítězná šňůra přetrhla a sen o zlatém hattricku dostal vážné trhliny. Moravané na vlastním hřišti podlehli Dynamu České Budějovice a v odvetě budou na jihu Čech čelit hrozbě vyřazení. Jednoznačný byl i i průběh druhého semifinálového střetnutí. Český Brod nepovolil mladíkům ze Vsetína prakticky nic a pokud se v podobném světle předvede i na Valašsku, finále mu neunikne.

 
Tituly do Vršovic a Českého Brodu Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Neděle, 23.09.2018

2018 mcrzen23 01(Chabařovice) Žádné překvapení. Stejně jako loni si oba tituly z dvoudenního 26. MČR dvojic a trojic žen rozdělily týmy, které budou hrát za měsíc superfinále. Tentokrát si ale vyměnily disciplíny. Ve dvojicích excelovaly hráčky Vršovic a v nedělních trojicích zase dominovala děvčata z Českého Brodu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>