Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
  • 02.03. 12:54 Ján a Martina
    https://www.aktuality.sk/ Zavraždili investigatívneho novinára Aktuality.sk J ...
BDL: Těžký úděl nováčků Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 19.04.2018

2018 bdl 02 01Oba nové týmy ve východní skupině Botas dorostenecké ligy poznaly, jak trpké může být nabírání zkušeností v soubojích s favority. Žďár nad Sázavou vysoko prohrál v Modřicích a ještě o kousek hůře se vedlo Přerovu na holické antuce. V klání dvou „těžkých vah“ Vsetín zdolal soupeře ze Zbečníku. Naopak šťastnou neděli prožil další nováček z Čelákovic. Ve středočeském derby před vlastními fanoušky přetlačil Šacung Benešov a má první body. Další dvě utkání režírovali favorité. České Budějovice deklasovaly Karlovy Vary na jejich antuce a Český Brod doma rozstřílel Radomyšl.

 
BDL: Do boje vyrazil tucet družstev Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 12.04.2018

2018 bdl 01 01Získají Modřice potřetí v řadě titul? Tak zní hlavní otázka na začátku letošního ročníku Botas dorostenecké ligy, který začal minulou neděli. Jihomoravané určitě opět patří do širšího okruhu favoritů, adeptů na nejvyšší příčky je ale víc. Jak napovědělo už první kolo, mezi rovným tuctem startujících týmů – po šesti v každé skupině - budou poměrně výrazné výkonnostní rozdíly. Někdo touží po medaili, jiný chce sbírat zkušenosti a o zisk cenného kovu se pokusit třeba v příštích letech. Podstatné jsou dvě věci – hrací systém je totožný s tím loňským a nový mistr zvedne pohár nad hlavu na podzim.

 
V Počernicích si zahráli i Rumuni Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pátek, 30.03.2018

2018 pcnspoc 01(Praha, Žďár nad Sázavou) Hned dva turnaje měl minulý víkend na programu Pohár Českého nohejbalového svazu mládeže. V sobotu se v pražských Dolních Počernicích utkali starší žáci ve trojicích. Celé akci přidal na atraktivitě start sestavy rumunského oddílu Tengo Salonta. V této věkové kategorii dlouhá léta věc nevídaná. O den později si to pak rozdaly debly mladších žáků ve Žďáru nad Sázavou. A vítězové? V sobotu Stříbro, v neděli Čakovice.

 
Velkolepá jízda českobrodské trojice Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Středa, 21.03.2018

2018 pcnsdorzbec 01(Hronov, Zbečník) Dorostenecká sezona odstartovala. Úvodního turnaje Poháru Českého nohejbalového svazu této věkové kategorie se v Hronově a Zbečníku zúčastnilo plných 18 trojic z 11 odddílů. Slušný počet. Největší porci pohárových bodů si z východních Čech odvezl Český Brod, jehož sestava s označením B ve složení Kalous, Truc a Čech prošla celým dnem bez sebemenšího zaváhání a neztratila ani set.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>