Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
Vsetín stvrdil formu, pohár patří Radomyšli Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Středa, 04.12.2019

2019 pcnsdorholice 01(Holice) Týden po kategorii starších žáků se uzavřela i letošní pohárová soutěž dorostu. Její závěrečné dějství se odehrálo v sobotu v Holicích. Zájem byl obrovský, turnaj naplnil maximální kapacitu 24 dvojic - včetně dvou reprezentačních výběrů žáků do 15ti let. Svou účastí jej navíc ozdobili i čerství juniorští mistři světa Majštiník, Bílý a Matura. První dva jmenovaní si také v barvách mateřského Vsetína dokráčeli pro turnajový triumf. Vítězem celého seriálu se stala Radomyšl.

 
Pohár starších žáků se uzavřel na jihu Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 28.11.2019

2019 pcnsstzcb 01(České Budějovice) Turnajem dvojic v Českých Budějovicích vyvrcholil minulou sobotu letošní ročník Poháru Českého nohejbalového svazu starších žáků. Na nejvyšší stupínek se ve městě na soutoku řek Vltavy a Malše postavil tandem Baníku Stříbro Lukáš Tolar, Dominik Nozar.

 
V Bystřici excelovalo Stříbro i Modřice Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pátek, 01.11.2019

2017 pcnszbys 01(Bystřice nad Pernštejnem) Pohár Českého nohejbalového svazu mladších a starších žáků 2019 pokračoval v den státního svátku v Bystřici nad Pernštejnem. Na Vysočinu dorazilo 20 trojic z 12 oddílů. Vítězové? Očekávaní. Mezi staršími žáky Stříbro, v nejmladší kategorii Modřice. „Vše proběhlo bez větších problémů, ale bylo to stejně jako každý rok náročné a zatím nevím, zda budu turnaj organizovat i v příštích letech,“ uvedl ředitel akce  MIROSLAV BEDNÁŘ z pořádajícího MNK Modřice.

 
1LŽ: Český Brod je zpátky na výsluní Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 30.10.2019

2019 1LZ 09 01(Praha) Kdo s koho! Překvapivý, ale zasloužený loňský vítěz, nebo hegemon posledních několika roků? Půl hodiny po sobotním poledni se v UNYP Areně v Praze utkaly dva nejúspěšnější ženské týmy posledních let. Finálový souboj obhajujících Vršovic a jejich vyzyvatelek z Českého Brodu sice tentokrát nenabídl tak infarktovou bitvu jako před rokem, přesto se bylo na co dívat. Pražankám utekl začátek střetnutí a poté už jen marně dotahovaly náskok soupeřek. Český Brod se po roční pauze vrátil na ženský nohejbalový trůn.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>