Předvánoční nadílka pro Modřice a Žďár Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 19.12.2017

2017 pcnszbys 01(Bystřice nad Pernštejnem)  Tečka. Konec. Definitivně poslední letošní oficiální nohejbalovou akcí byl turnaj dvojic mladších a starších žáků v Bystřici nad Pernštejnem, který pořádal MNK Modřice. Týden před Vánoci se tu definitivně uzavřel Pohár ČNS žáků. Nejmladší kategorii na Vysočině opanovalo modřické duo Jurka, Kolouch, mezi staršími žáky triumfoval žďárský tandem Brenner, Komínek. Zmíněné oddíly pak ovládly i celkové hodnocení pohárové série.

 
Pohár dorostu pod taktovkou Jihočechů Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Pátek, 01.12.2017

2017 pcnsdorho 01(Holice) Pohár Českého nohejbalového svazu dorostenců napsal poslední díl. Loňské prvenství obhájili s drtivým náskokem mladíci TJ Dynamo ČEZ České Budějovice. Se soutěží se rozloučili stylově - pohárovou derniéru v Holicích vyhráli a podtrhli tak svoji letošní dominanci.

 
Zasloužený triumf Šacungu Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Čtvrtek, 23.11.2017

2017 hpcnscb 01(České Budějovice) Sváteční den 17. listopadu byl vyhrazen nejen startu světového šampionátu juniorů a žen v Nymburce, ale také pokračování domácího Poháru Českého nohejbalového svazu dorostenců. Jeho předposlední část proběhla na jihu Čech. V Českých Budějovicích změřily síly trojice a výhru si odvezla formace Šacungu Benešov.

 
Sladká holická singlová tečka Tisk
Napsal Michal Hostinský, Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 09.11.2017

2017 mcrjedstz 01(Karlovy Vary) Patnáctá a zároveň poslední sada medailí z letošních tuzemských jednorázových šampionátů má své majitele. První listopadovou neděli o ni v Karlových Varech zápolili účastníci 16. GALA Mistrovství České republiky jednotlivců starších žáků. Klání nemělo jasného favorita a na triumf tak mohlo reálně pomýšlet více adeptů. Všem ale vypálil rybník Dominik Veselý ze Sokola Holice, jenž si letos odnáší ze žákovských šampionátů již třetí medaili a podruhé tu nejkrásnější.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>