Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 12.07. 11:41 TORNÁDO OPEN 2019(NasNohec)
    TORNÁDO OPEN 2019 - Memoriál Jiřího Hladíka Srdečně zveme všechny naše ...
PČNS žen: Solidarita, nebo Litohlavy? Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 18.07.2019

2019 pcnszeny1 01Hned jedenáct oddílů se přihlásilo do Poháru ČNS žen pro rok 2019. Už jarní část seriálu nabídla zajímavou a velmi vyrovnanou konfrontaci mezi loňskými vítězkami z pražské Solidarity a ještě v minulé sezoně prvoligovými Litohlavy. Oba celky se po šesti odehraných turnajích usadily na čele průběžného hodnocení se shodným bodovým ziskem. Vítězky poháru tak určí až podzimní část, kdy změří všechny účastnice síly ještě dvakrát.

 
Tolar uhájil singlový trůn Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Čtvrtek, 04.07.2019

2019 mcr1stz 01(Čelákovice) Jedna ze čtyř medailových sad byla na čelákovickém singlovém šampionátu připravena i pro starší žáky. Karty zde byly rozdány poměrně jasně a okruh aspirantů na cenné kovy úzký. Předpoklady se naplnily do puntíku. Po vítězství ve dvojicích i trojicích zkompletoval letošní zlatou sbírku favorizovaný Lukáš Tolar ze Stříbra, jemuž v repríze loňského finále zdatně sekundoval Ondřej Fries z Pekla. Bronz si odvezl modřický Patrik Kolouch.

 
Rumunskou senzaci zarazil až Veselý Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Středa, 03.07.2019

2019 mcr1dor 01(Čelákovice) Pokud by nastoupil Zdeněk Kalous, nejspíš by se zápolilo jen o druhou příčku. Čakovický supertalent však o víkendu v Čelákovicích neobhajoval titul ani mezi muži, loňský mistr Kovařík zase do této věkové kategorie už nepatří, a tak bylo pole favoritů 21. BOTAS MČR dorostu v singlu poměrně široké. Ambice na cenné kovy mohla mít asi desítka hráčů. Všem nakonec vypálil rybník Dominik Veselý z Holic, který ve finále udolal na divokou kartu hrajícího rumunského singlistu Marka Bence v barvách Jizerního Vtelna.

 
Fojtíková opět dominovala. Už potřetí Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 03.07.2019

2019 mcr1zeny 01(Čelákovice) Součástí velkého sobotního singlového leporela byly v Čelákovicích i ženské souboje jednotlivkyň. Svou kvalitou se v konkurenci dalších tří kategorií neztratily, i když svým pojetím nijak nepřekvapily. Vyplatila se spíš trpělivost, dobré pole a úderová jistota, což byla doména především vítězné Anety Fojtíkové. Vršovická hráčka ovládla tuto disciplínu potřetí za sebou. Osvěžením byla účast maďarské reprezentantky Körösi-Pál z Útěchova a Rumunky Neag startující v barvách Jizerního Vtelna.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>