1LŽ: Finále nanečisto vítěze nemělo Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Sobota, 16.09.2017

2017 1LZ 10 01Obhájí Český Brod titul, nebo mu Vršovice vrátí loňskou porážku? Na tuto otázku odpoví až říjnové superfinále. Oba týmy si teď zkusily vzájemný souboj nanečisto v posledním hracím termínu základní části. Skončil remízou. Vyvrcholení soutěže tak slibuje atraktivní a dramatickou podívanou. Všechny ostatní tajenky jsou už vyřešeny. Bronz berou Břve a čtvrtou příčku vybojoval útěchov, jenž v přímém souboji pod sebe odsunul Čelákovice. Poslední končí nováček z Pankráce. Ten má v kolonce bodů dokonce zápornou hodnotu.

 
BDL: Bohatá moravská kořist Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 14.09.2017

2017 BDL po 02 01(Modřice, Benešov, Zbečník, Radomyšl, Chabařovice) Ani jedna ze čtvrtfinálových bitev se neprotáhla do třetího utkání. Překvapením je zejména jepičí život vítěze západní skupiny z Českého Brodu. Jeho účinkování v play-off utnuli hned na začátku v nejatraktivnější sérii obhájci titulu z Modřic. Cestu k medailím mají otevřenou také Vsetín, České Budějovice a Prostějov. Moravská převaha mezi elitním čtyřlístkem je na první pohled zřejmá. V semifinále se Prostějov střetne s Modřicemi a letos neporažený Vsetín vyzvou České Budějovice. Obě série startují poslední zářijovou neděli. Rozhodnuto je také o konečném pořadí mezi nepostupujícími do play-off. Turnaj tří celků v Chabařovicích ovládly Holice.

 
1LŽ: V Litohlavech se psala historie Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Sobota, 09.09.2017

2017 1LZ 09 01Devátý hrací víkend ligy žen nabídl zajímavé příběhy. Litohlavy oslavily premiérové ligové vítězství. Odnesla to Pankrác - a to hned dvakrát. Čakovice si nečekaně poradily s Čelákovicemi. Českobrodský parní válec dvakrát deklasoval Útěchov a také Vršovice si výrazně vylepšily bilanci s Břvemi a Nymburkem. Tomu se ostatně o víkendu vůbec nedařilo, když podlehl i Čakovicím.

 
Ve Stříbře mají kompletní zlatou sadu Tisk
Napsal Michal Hostinský  |  Pátek, 08.09.2017

2017 mcrmlzaci1 01(Žďár nad Sázavou) Zástupci nejmladší věkové kategorie poměřili první zářijovou sobotu své umění v nejmladší nohejbalové disciplíně. Kurty oddílu UNITOP SKP Žďár nad Sázavou totiž hostily 9. GALA Mistrovství České republiky jednotlivců mladších žáků. Mezi 26 účastníky z deseti oddílů byl nakonec nejlepší Lukáš Tolar z Baníku Stříbro. Ten  vybojoval i třetí letošní mistrovský titul ve své kategorii.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>