Sladká holická singlová tečka Tisk
Napsal Michal Hostinský, Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 09.11.2017

2017 mcrjedstz 01(Karlovy Vary) Patnáctá a zároveň poslední sada medailí z letošních tuzemských jednorázových šampionátů má své majitele. První listopadovou neděli o ni v Karlových Varech zápolili účastníci 16. GALA Mistrovství České republiky jednotlivců starších žáků. Klání nemělo jasného favorita a na triumf tak mohlo reálně pomýšlet více adeptů. Všem ale vypálil rybník Dominik Veselý ze Sokola Holice, jenž si letos odnáší ze žákovských šampionátů již třetí medaili a podruhé tu nejkrásnější.

 
1LŽ: Sedmý triumf v řadě pro Český Brod Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 01.11.2017

2017 1LZ 11 01(Praha) Žádná senzace. Superfinále ženské ligy opět ovládly hráčky Českého Brodu a získaly sedmý titul v řadě. V pražské Sparta Aréně na Podvinném mlýně přemohly v neděli dopoledne poměrně snadno své vyzyvatelky z Vršovic a potvrdily pozici nejúspěšnějšího družstva posledních let. Jejich soupeřky z hlavního města berou stejně jako loni stříbro, bronz patří Břvím.

 
BDL: Zlatá modřická neděle Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 18.10.2017

2017 BDL po 06 01(Modřice, Vsetín) Dobojováno. Vítězem Botas dorostenecké ligy 2017 jsou Modřice. Mladíci z jihu Moravy v neděli porazili i ve druhém finálovém duelu soka z Českých Budějovic a obhájili loňský titul. Domácí dali soupeři mat už ve dvojicích, kde si vytvořili dvoubodový polštář a celé střetnutí pak bez větších nesnází dovedli k vítězství. Zlato si na krk pověsili zaslouženě, protože byť šli do play-off až ze čtvrté pozice, nepoznali ve vyřazovací části hořkost porážky ani jedinkrát. Bronzový kov patří Prostějovu, který v utkání o zbylé místo na stupních vítězů porazil Vsetín na jeho půdě.

 
BDL: První finále režíroval Hanus Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 11.10.2017

2017 BDL po 05 01(České Budějovice) Jediný krok zbývá dorostencům Modřic k obhajobě mistrovského titulu. V prvním finálovém střetnutí Botas dorostenecké ligy zvítězili na hřišti českobudějovického Dynama a do odvety půjdou s vědomím, že v případě úspěchu můžou oslavit triumf doma. Klíčovou postavou úvodní bitvy byl kapitán hostů Hanus, jenž se podílel na všech bodech svého týmu. Druhý duel se hraje v neděli a ve stejný den se rozhodne také o majiteli bronzových medailí. O ty se utká Vsetín s Prostějovem.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>