Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
  • 02.03. 12:54 Ján a Martina
    https://www.aktuality.sk/ Zavraždili investigatívneho novinára Aktuality.sk J ...
Poháru ČNS žen vládne Solidarita Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 25.07.2018

2018 pcnszen1 01Sedm turnajů z devíti plánovaných turnajů má za sebou letošní ročník Poháru Českého nohejbalového svazu žen. Na čele soutěže se usadila pražská Solidarita, jež konkurenci válcuje jak kvalitou, tak počtem nasazovaných sestav. Druhé místo patří Pankráci, třetí Andělské Hoře. Právě tým z Karlovarského kraje vyhrál všechny turnaje, na které dorazil. Protože se však účastní nepravidelně, stačí mu bodový zisk právě „až“ na průběžnou bronzovou pozici.

 
1LŽ: Vedoucí tandem uniká Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Sobota, 30.06.2018

2018 1LZ 07 01Český Brod a Vršovice se zbavily pronásledovatelů a míří k repríze loňského superfinále. Na vedoucí duo s odstupem hledí Čelákovice, jež nedokázaly čelit právě druhým Pražankám. Ztratila i čtvrtá Santoška, pro kterou byly oba vedoucí týmy příliš tučným soustem. Na páté místo se posunul Útěchov po vítězném dvojutkání s týmem Litohlav.

 
BDL: Poslední kolo odhalilo čtvrtfinálové dvojice Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 28.06.2018

2018 bdl 10 01Základní část letošního ročníku Botas dorostenecké ligy už patří do historie. Její závěrečné kolo žádné převratné změny nenabídlo. Na východě Modřice uhájily první příčku ve Vsetíně a Holice zase třetí pozici na dálku před Zbečníkem. Na západě si Šacung definitivně pojistil play-off, když smetl Karlovy Vary. A teď to nejdůležitější, dvojice čtvrtfinálových soků: obhájce titulu z Modřic vyzve Šacung, Český Brod se utká se Zbečníkem, Vsetín poměří síly s Radomyšlí a České Budějovice se popasují s Holicemi. Play-off startuje po dvouměsíční přestávce první zářijovou neděli.

 
1LŽ: Po šlágru střídání na čele Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Sobota, 16.06.2018

2018 1LZ 06 01Poprvé od loňského superfinále na sebe v ženské lize narazily oba nejlepší týmy minulé sezony. Překvapení se nekonalo. Český Brod si z Vršovic odvezl jasné vítězství a vystřídal Pražanky na čele tabulky. Čelákovice dvakrát vyhrály v Litohlavech a Nymburk doma nestačil na Santošku. Žádná senzace se neudála ani v Čakovicích, kam si pro "povinné" body přijel nejprve Český Brod a posléze i Vršovice.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>