Nejčtenější články - Reprezentace

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
Kdo je kdo v týmu mistryň světa Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Neděle, 25.11.2012

2012_mszenpr_01(Brno, Karlovy Vary) Reprezentační výběr žen obhajoval na mistrovství světa v Brně tři nejcennější kovy z loňského evropského šampionátu ve Španělsku. Kompletní zlatou sadu sice tentokrát nevybojoval, ale i konečné dvě zlaté medaile se dají považovat za velký úspěch a potvrdily vysoký kredit ženského výběru v očích nohejbalové veřejnosti. Kapitánku reprezentačního družstva LENKU PLACHOU jsme požádali, aby se pokusila čtenářům Nohec magazínu stručně charakterizovat své spoluhráčky i členy realizačního týmu. Z jejích odpovědí je na první pohled patrné, že se v národním výběru žen sešla výborná parta a panovala dobrá nálada. Konečně, posuďte sami...

Lucie Vokáčová - benjamínek ženské reprezentace, který je pro každou srandičku. Je šíleně nervózní, i když dle mého názoru nemá být proč, protože její hra je velmi silná. Má spoustu peprných informací, které vyměňuje za jiné.

Lucie Fischerová - neustále klidná a vyrovnaná, což předvedla za nepříznivého stavu ve dvojicích. Její hru bych nazvala lišáckou. Je krása se na ni na hřišti dívat, zdobí ji ladnost a upřímná radost ze hry. Tu holku mám prostě moc ráda.

Jana Möglichová - pokud potřebujete něco zjistit, tak Janča umí cokoliv „vygooglovat". Navíc má neuvěřitelný senzor na hlášení srnek u silnice. Jana je hrozný jedlík, sní snad více než chlap. Vymyslela jméno Tygroj, což byl náš maskot na mistrovství světa. Tedy, původně to byl sice lev, ale projevil se v něm prostě tygr s východočeským dialektem.

Lenka Cilbulková - smíšek týmu a výborná tanečnice, o čemž jsem se přesvědčila při oslavách. Pusa jí jede jako mlýnek. Má neuvěřitelnou zásobárnu historek a nervy ze železa. Při tom kraťasu jsem se málem počůrala strachy! Výborná polařka, která je praktický všude.

Kateřina Červenková - motorová myš,  u všeho první. Věčně se směje a patří jí velký dík za obstarání dresů, souprav a super kulichů. Její náhry jsou lahůdkou.

Olga Řezáčová - to je prostě naše blondýnka. Stále vysmátá a nic pro ni není problém. Má výborný blok, rozsah a její karatistické zákroky berou dech všem soupeřkám. Kam se hrabou filmoví kaskadéři!

Všechny výše uvedené dámy jsou navíc expertky na dlouhé debaty o dětech a veškerá témata s dětmi související.

Veronika Malátová - nevím, zda to má na živnost, ale jak Útěchov, tak ženskou reprezentaci zásobuje bylinnými medicínkami, koňskou mastí, ale také dobrým vínem, bábovkou a cukrovím. Její fanoušci byli jedineční, udělali řádný rachot a výborně nás nabudili do bojů o příčky nejvyšší. Mrzí mne, že si nezahrála ve finále, protože měla po dobu šampionátu skvělou formu. Verča má pokaždé dobrou náladu a je pro každou srandičku.

Michaela Žemlová - byla s námi na všech soutředěních. Tu holku lze popsat jen jedním či dvěma slovy: blázen, neřízená střela. Ale je s ní hrozná prča!

Jiří Šmejkal (trenér) - kouč, alias pan Škrpál, nebo pan Papučka a též pan Poltopánka. Nosí pantofle úplně všude, vsadím se, že v nich určitě i spí...

Petr Lukáš (masér) - šikovné ručičky, které každičkou bolístku vyléčí. Super parťák se smyslem pro humor.

Lenka Plachá (kapitánka) - neviditelná, neslyšitelná. Ta holka se neusměje a nezná žádné vtipy či hlášky, je nudná jako výlet s rodiči a šampionát si vůbec neužila, protože byla v cizím prostředí a vůbec nikoho neznala! (smích)