Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
 • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
  je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
 • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
V Praze proběhne tisková konference k MS Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 17.06.2016

2016 msmtiskovka 1(Brno) Zatímco jarní část nohejbalových soutěží pomalu "stříhá metr," stále více o sobě dává vědět hlavní akce letošního ročníku - Mistrovství světa mužů v Brně (18.-20.11., Městská sportovní hala Vodova).

Ve čtvrtek 16.6. byl ve spolupráci se společností Ticketportal zahájen prodej vstupenek na tuto akci. Bližší informace k akci lze najít na stránkách šampionátu zde. V úterý 21.6. se v Praze v Obchodním centru Quadrio na Národní třídě ve Funzone Czech Teamu koná první tisková konference k této akci. Tiskové konference se mj. zúčastní prezident Českého nohejbalového svazu Kamil Kleník a také brněnský fotbalista Petr Švancara, patron mistrovství a jihomoravský patriot.

"Kromě zástupců médií je na tiskovku zvána i veřejnost. Vylosovaný výherce si odnese tričko s motivem MS, další výherce dvě vstupenky na nedělní závěrečné boje. Kromě představení samotného šampionátu bude na programu i představení nohejbalového víkendu, který proběhne 12.-14.8. na Lipně. Navázali jsme spolupráci s Českým olympijským výborem a díky tomu můžeme využít jak atraktivní prostory pro tiskovku v Praze, tak RIO Lipno pro prezentaci nohejbalových aktivit. Nohejbalový víkend by měl obsahovat turnaj Poháru ČNS mladších žáků, konaný v pátek 12.8., turnaj mužů do okresní úrovně v sobotu 13.8., oboje konané na kurtech ve Frymburku. V neděli pak bude odpoledne následovat čtyřhodinový blok v hlavním areálu v Lipně nad Vltavou, jehož součástí mj. bude opakování finále žákovského poháru a exhibice nejlepších hráčů a hráček," informuje JIŘÍ SLÁDEK, hlavní koordinátor MS 2016.

 

 

 

Komentáře   

 
#1 TVCOM 2016-06-21 09:04
Dáte mi odkaz na TVCOM prosím?