Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


Poslední smeč ukončí letošní sezónu Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 16.12.2016

2016 psmecpozvanka 1(Praha) Bože, ten rok zase utekl. Je to tady. Berme to jako fakt, soutěžní ročník 2016 oficiálně zavírá brány. Tradičně k tomuto účelu slouží poslední mužský mezinárodní turnaj roku, pražská Poslední smeč.

Na start 31. ročníku nejstarší halové mezinárodní akce, pořádané TJ Pankrác, se v sobotu 17.12. postaví 20 trojkových formací, zařazených do pěti základních skupin, které v sobotu odehrají kvalifikační boje a ta lepší polovina z nich si pobyt na turnaji prodlouží o nedělní závěrečné boje. Přihlášeny jsou po dvou sestavách Karlových Varů, Šacungu, Čelákovic, Českých Budějovic, Čakovic, Startu Praha, jednu sestavu staví Modřice, Český Brod, Vsetín, Zruč-Senec, Přerov, domácí Pankrác, generální partner turnaje Gordic a zahraniční zastupuje KAC Košice.

"Za odhlášené sestavy Prostějova a Mnichova Hradiště nastoupí druhé sestavy Českých Budějovic a Startu. Tým Gordicu bude složen z juniorského výběru. Po velkém úspěchu loňského jubilejního ročníku bychom rádi navázali dalším povedeným uspořádáním. Nemusím asi blíže vysvětlovat, co tato akce obnáší. Letošní novinkou jsou slosovatelné divácké programy. Určitě se těšíme na všechny, kteří k nám váží cestu a věříme, že počet diváků bude vyšší loňského," uvedl ředitel akce LUBOŠ ALBRECHT.

Cca desetiminutový záznam z akce bude Českou televizí odvysílán v pořadu Sport v regionech (čtvrtek 22.12. od 12:50).