Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 02.03. 16:50 Ján a Martina
    Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Mod ...
Praha bude korunovat zimního krále Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Středa, 23.03.2016

2016 zpoharpraha5 1(Praha) Blížící se velikonoční prodloužený víkend přinese ostré starty v řadě výkonnostních kategorií. Na té krajské bude víkend zajímavý například v Praze, kde se v nebušické sportovní hale (sobota 26.3.)  uzavře letošní ročník Zimního poháru pražských družstev.

Předposlední čtvrté zastavení si seriál udělal na Pankráci. Ze základních skupin jako vítězi s právem přímého postupu do čtvrtfinále propluly trojkové sestavy Pankráce A, Kolovrat, Spojů a Žlutých lázní. Jejich soupeři, kteří museli absovovat ještě jedno kolo vyřazovacího pavouka, byly trojice Stop Zevling, Startu, Pankráce B a Watto. Ve čtvrtfinále z úspěšných osmifinalistů uspěl pouze Stop Zevling. První semifinále přineslo souboj pankráckého áčka se Stop Zevling, který domácí zvládli. Třísetový mač druhého semifinále rozhodl o finálovém postupu Kolovrat. Žlutolázeňští hráči si alespoň spravili náladu výhrou v malém finále nad Stop Zevling. Finále pak bylo v režii první domácí sestavy, která přehrála Kolovraty.

"Stále je o co hrát, neboť nejenom ceny v turnaji, ale i finanční bonus za nasbírané body z celého seriálu je až do osmého místa. Průběžné vedení hájí o jediný bodík oddíl Kolovrat před Pankrácí a mezi těmito dvěma oddíly se s největší pravděpodobností rozhodne o celkovém vítězi seriálu. Jen teoretickou naději mají na třetím místě oddíl Watto a čtvrté Žluté lázně ztrácející na první místo 5, respektive 6 bodů," řekl předseda STK KNS Praha JAN BUDDEUS.

Nejlepší pozici před posledním turnajem má celek Kolovrat. "Shodou okoloností jsme posílíli. Ozval se nám Pavel Nestrojil, který hrál druhou ligu za Třebíč a začal s námi chodit. Ale není to jen tím, daří se i dalším hráčům. Naše sestavy si sedly, hráči nalezli svou parketu a věří si. Máme i výhodu díky handicapovému systému. Máme tři body náskoku proti krajským sestavám v každém zápase, a to není tak málo. Dokonce bych řekl, že handicap právě některé slušné sestavy z nižších soutěží favorizuje. Co se týká našeho vedení v seriálu, mohlo být i vyšší, kdybychom na domácím turnaji ve finále nezahodili vedení 9:5 v rozhodujícím setu. V zádech máme hlavně Pankrác, která teď se Štěpánem Albrechtem byla hodně silná. Oni však hodně míchají se sestavami, nedá se moc určit, kdo zrovna pojede. Popereme se o vítězství. Strrach mám trochu jen z účasti, protože jsou Velikonoce a je těžké odhadovat, jaká bude účast," okomentoval za lídra soutěže PETR SOUČEK.

Průběžné pořadí soutěže (4 z 5 turnajů):

1. Maestro Club Kolovraty - 17 bodů
2. TJ Pankrác - 16
3. TJ Sokol Nebušice - SK Watto - 12
4. NK Žluté lázně - 11
5. TJ Start Praha - 4
6.-8. NK Radotín, Stop Zevling, DTJ Slatiny - 3
9. TJ Spoje Praha - 2
10. TJ Sokol Kunratice - 1
11. TJ Sokol Řeporyje - 0