Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
 • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
  je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
 • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
Pražský zimní pohár pokračuje na Pankráci Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 11.03.2016

2016 zpoharpraha4 1(Praha) Tři ze čtyř zastavení má za sebou Zimní pohár pražských družstev, handicapová soutěž sestav z pražských oddílů všech výkonnostních úrovní, organizovaná KNS Praha. Čtvrtý díl je na programu v sobotu 12.3. v tradičním dějišti velkých nohejbalových akcí, hale TJ Pankrác.

První pohárové kolo se konalo v Nebušicích. Ze základních skupin si čtveřice trojic zajistila přímý postup do osmičky, a to Kolovraty, Pankrác, Žluté lázně a domácí áčko. Soupeře pro čtvrtfinále jim vygenerovaly osmifinálové zápasy, ze kterých prošly dál sestavy Slatin, Spoje, Radotín a Start. Čtvrtfinále přinesla vítězství Watto A, Kolovrat, Radotína a Pankráce. Semifinále ukončila finálové naděje Kolovrat, nad síly jim byla Pankrác. Druhým finalistou se stalo Watto A, když přehrálo Radotín. Zápas poražených semifinálistů vyzněl pro Kolovraty. Finále bylo třísetové a v posledním setu došlo do devítek. Mečbol Pankrác nezvládla a tak se z celkové výhry radovala první domácí formace.

Druhý turnaj se odehrál v Kolovratech. Jistotu čtvrtfinále si vybojovaly vítězné trojice ze základních skupin - Pankrác, Kolovraty A i B a Žluté lázně. Jejich soupeři vsešli z osmifinálových soubojů a byly to sestavy Startu, Watto A i B a Stop Zevling. Tři čtvrtfinále vyzněla pro vítěze skupin, do semifinále si tak postup zajistily Pankrác, Kolovraty B a Žluté lázně, jedině kolovratské béčko našlo přemožitele - Watto A. V semifinále uspěla Pankrác nad Watto A a Kolovraty A nad Žlutými lázněmi. Těm se vyvedl alespoň zápas o bronz. Finále přineslo dramatický průběh, kdy domácí trio vyhrálo první set, ve druhém však uhrálo na Pankrác pouhé tři balony a ve třetím setu zahodilo pět mečbolů.

Třetí turnaj a zatím poslední se konal v nové radotínské hale. Tady ze čtyř základních skupin do čtvrtfinále pronikly sestavy Radotína, Žlutých lázní, Watto A a Slatin. Jejich soupeři vzešli z osmifinále. Ve čtvrtfinále Kolovraty A zdolaly Radotín, Žluté lázně Kunratice, Watto A Start a Kolovraty B Slatiny. V semifinále se v klubovém derby z Kolovrat popasovalo béčko s áčkem a Žluté lázně přetlačily Watto A. Bojo o bronz vyzněl pro nebušický celek Watto A. Finále došlo do třetího setu, v něm Kolovraty stejně jako na předchozím finálovém klání šly do pětibodového trháku, ale tentokrát už úspěšného a na žlutolázeňskou sestavu tak zbylo stříbro.

 

Komentáře   

 
#1 M.Šnídl 2016-03-11 21:12
Zimní pohár je teprve v druhém ročníku a ještě nevzešel tolik v známost nohejbalové veřejnosti, jako třeba Pohár mistrů, ale doufám, že se v tradičním prostředí pražského nohejbalu v hale TJ Pankrác sejdou nohejbaloví fanoušci na kus řeči při sledování nohejbalu.
 
 
#2 Ajaj 2016-03-12 17:03
Jak to dnes dopadlo?Diky
 
 
#3 Honza 2016-03-12 20:46
Vyhrála Pankrác A,
2.Kolovraty
3.Žl. Lázně
4.Stop Zevling