Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
 • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
  je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
 • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
Nový ročník otevře největší turnaj Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 08.01.2016

2016 pardubiceopen(Pardubice) Nohejbalový zimní halový turnaj Pardubice Open zapíše již svůj 8. ročník a stále se může pyšnit nálepkou největší nohejbalový turnaj v České republice. Co čeká diváky v univerzitní hale tentokrát?

Podle přihlášených týmů lze očekávat zřejmě nejkvalitnější ročník turnaje. Svou účast na turnaji potvrdila téměř celá česká reprezentace, čerství mistři Evropy mužů Kop, Topinka a Ondřej Vít, dále mistři světa v kategorii juniorů Kalous, Kučera, Chadim, Chalupa, Fík a další kvalitní týmy z extraligy i nižších soutěží. Největší hvězdou turnaje bude jednoznačně Pavel Kop, holický odchovanec a několikanásobný mistr světa a Evropy. „Pavel zvítězil v prestižní anketě Nohejbalista roku a v současnosti prostě lepšího nohejbalistu nenajdete. Všichni jsou zvědaví, s jakou přijede formou a zda se mu konečně podaří náš turnaj vyhrát," říká ředitel turnaje ROMAN KOPÁČEK.

Celodenní nohejbalový maraton se uskuteční v sobotu 9. ledna. „Turnaj zahájí již v 9 hodin představitelé města, následovat budou zápasy v základních skupinách a v odpoledních hodinách se nejlepší týmy utkají v play-off o konečné vítězství. Všechny sportovní fanoušky srdečně zvu do hlediště univerzitní haly, bude to stát za to!" uzavřel Kopáček.

 

Komentáře   

 
#1 Ondřej K. 2016-01-10 17:33
Být dalším čerstvým mistrem Evropy mužů, Rosenberkem nebo Vankem, trošku se mě to možná dotkne :)
 
 
#2 Oskar 2016-01-12 07:19
Vážený pane Ondřeji K. Když jsem připravoval a posílal tento článek do nehecmagazinu, tak jsem ještě nevěděl zda hráči mistři evropy J. Vanke a L.Rosenberg přijedou hrát na můj turnaj. Soupisku poslali den před turnajem.
Děkuji za pochopení

Roman Kopáček
 
 
#3 Ondřej K. 2016-01-13 17:56
Pane Kopáček, můj komentář byl myšlen s velkou nadsázkou, což měl doložit "smajlík" na jeho konci. Honza ani Lukáš nejsou z těch, které by tato situace nějak urazila či pobouřila. Navíc váš důvod, který jste výše objasnil, je zřejmý a jasný. Takže chyba kluků. Kdyby poslali soupisku včas...:) Ale jak říkám. Určitě jim to žíly netrhá a dočtou se zde o sobě a svém vítězství v dalším článku o vašem turnaji.
Můj komentář opravdu nebyl myšlen ironicky, ale s nadsázkou. Proto doufám, že se vás příliš nedotkl.
S vaším turnajem odvádíte skvělou práci a právem se honosí titulem "Největší". Hodně úspěchů a chuti do dalších ročníků.

S pozdravem Ondřej "strom mladší" Košatka.