Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


Základní otázky nohejbalu - 4 Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 24.05.2020

2020 zakladniotazky4 1Po krátké odmlce se v publicistické sekci vracíme k seriálu, věnovanému výsledkům 6. etapy analýzy stavu nohejbalového hnutí v ČR s tématem Základní otázky nohejbalu. Čtvrtá část opouští tuzemské vody a je zaměřena na pohled české základny k mezinárodní hnutí a jeho soutěžím. Své komentáře k této části připojili KAMIL KLENÍK - prezident UNIF a ČNS a VLASTIMIL STEHLÍK - člen VV ČNS a předseda KZR ČNS.

 
Nebaví, nezajímá. Ale stejně dožene Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 17.05.2020

2020 koncepcnispory 1„Je mi z toho opravdu smutno." „Místo toho, abychom se spojili a dokázali najít cestu jak z problému vybruslit, tak si jen házíme klacky pod nohy.“ „Návrh, který nemá nic společného s návrhem zdravě a rozumně uvažující skupiny lidí...“ Tyto a podobné komentáře lemovaly cestu vedoucí k prvnímu (ne)rozhodnutí o osudu letošních dlouhodobých soutěží. Atmosféra zhoustla a po prodělaném prvním kole koronavirové pandemie se vlastně jistá míra iracionality a frustrace na všech zúčastněných stranách daly očekávat.

 
Základní otázky nohejbalu - 3 Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Středa, 15.04.2020

2020 zakladniotazky1 21I třetí část komentářů komentáře výsledků 6. etapy analýzy stavu nohejbalového hnutí v ČR s tématem Základní otázky nohejbalu cílí na tuzemské svazové soutěže. Tentokrát se podíváme na změny pravidel hry, na přínos oddílu pro nohejbalové hnutí a na výchovu mládeže.

 
Základní otázky nohejbalu - 2 Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 04.04.2020

2020 zakladniotazky1 11V rámci pokračování komentáře výsledků 6. etapy analýzy stavu nohejbalového hnutí v ČR s tématem Základní otázky nohejbalu se zaměříme na druhou část, věnující se tuzemským soutěžím.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>