Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
Školní pohár hlásí návrat Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 21.01.2020

2020 pcnszsnavrat 1Co mají společného 4. ZŠ Louny, znovu 4. ZŠ Louny, ZŠ Trhové Sviny a Gymnázium Sušice? Jedná se o vítěze jednotlivých ročníků dvoustupňové soutěže, kterou pod názvem Pohár ČNS základních škol ve školních ročnících 2006/07 až 2009/10 ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů ČR organizoval Český nohejbalový svaz. Čtvrtý ročník soutěže byl ale posledním, ve kterém se školní sestavy utkaly v republikovém finále. Po deseti letech se opona znovu zvedá a první okresní kola už znají své vítěze.

 
Žákovská liga? Projekt odsouzený k nezdaru Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 08.01.2020

2020 zaklig 01Celostátní žákovská liga družstev. Soutěž, o které se v nepravidelných intervalech mluví už možná dvě dekády, ale na její uvedení do života nikdy nedošlo. Už před řadou let byl návrh tehdejší komise mládeže na její vznik smeten delegáty valné hromady. Loni myšlenka na dlouhodobou celostátní žákovskou soutěž znovu ožila v hlavách některých trenérů mládeže. U drtivé většiny oddílů však podporu nenalezla.

 
Hraje se všude - hlavní pravidlová novinka Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 24.03.2019

2019 hrajesevsude 1Hlavním výstupem březnové Valné hromady ČNS v oblasti pravidel byla změna, umožňující hru v tzv. ostatním (dříve též mimoherním) prostoru. Po předchozích neúspěšných pokusech se tentokrát našlo 15 z 26 hlasů a to na přijetí stačilo. Změna má okamžitou účinnost, takže již první letošní soutěžní duely mohou přinést zajímavou podívanou.

 
Organizovaný nábor v Prostějově Tisk
Napsal Richard Beneš  |  Neděle, 17.03.2019

2019 nabpv 01Většina oddílů a nohejbalistů mě zná jako člověka, který trvale podporuje mládež, který zhruba 20 let mládež v Prostějově trénuje a který v žádném případě nemá nic proti podpoře mládeže v rámci celé republiky. Přes to všechno jsem funkcionářem, jenž zná klady i zápory kreditního systému a na základě těchto skutečností je proti kreditnímu způsobu v podobě, která je prezentována naším svazem. Na základě provedeného organizovaného náboru vysvětlím, proč sdílím tyto názory.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>