Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


 • 10.01. 15:54 Pravidla - aut
  Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýk ...
 • 10.01. 12:45 Pravidla - aut
  [quote="Stehlik":1ltfvyqo]je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč ...
 • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
  je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
 • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
Přestupová bomba! Chramosta posílí Čelákovice Tisk
Napsal Josef Kachna  |  Středa, 11.09.2013

2013 celkach 01Čelákovice (od našeho zvláštního zpravodaje) - Nohejbalový Spartak Čelákovice před druhým semifinále proti Modřicím sáhnul ke změnám v kádru. Mužstvo posílí prvoligový fotbalista Jan Chramosta. Doplní jej další dva kolegové z FK Mladá Boleslav, Ondřej Zahustel a Jan Kysela. Opačným směrem zamíří tři zatím blíže neupřesnění hráči Spartaku.

„Rozhodli jsme se angažovat dravého borce s mezinárodními zkušenostmi. Věříme, že se nám tento pro nohejbalovou veřejnost překvapivý tah vyplatí," uvedl k přestupu manažer Spartaku JIŘÍ SLÁDEK. Jan Chramosta má na kontě mnoho zápasů s mládežnickými reprezentačními výběry a za Mladou Boleslav nastřílel celkem 29 gólů.

Důvěryhodný zdroj blízký vedení klubu nám však sdělil, že za přestupem Chramosty do Čelákovic by se mohla skrývat kromě peněz a nohejbalové slávy i další motivace. Tou by údajně měl být tajný vztah s jednou z hráček čelákovického družstva žen. „S tím na mě nechoďte, hráčky budou v soutěžním období dodržovat přísný celibát a vztahy v rámci klubu už vůbec tolerovat nebudu. Nenechám si rozbít tým teď, když se nám začalo dařit,“ rozčílil se trenér PATRIK BURDA.

Žádné pořádné vyjádření jsme bohužel nezískali ani od pokladníka MARTINA FLEKAČE, který zůstal tajemný jako hrad v Karpatech. „Stále ještě ladíme přestupní částku, podrobnosti transferu nebudeme komentovat." Spekuluje se ale, že Spartak by na přestupu mohl vydělat až šestimístnou částku.

2013 celkach 02„Přestupový trh je v nohejbalu příliš strnulý, maximálně jeden dva pořádné přestupy ročně. Chtěli bychom rozvířit vody a podobným směrem se poohlížet po posilách i do budoucna. O angažmá se u nás zajímala i trenérská hvězda fotbalové reprezentace Michal Bílek. Jako své přednosti uvedl, že dokáže hráče nabudit a že je vynikající stratég. Dva členy výboru oddílu poté odvezla sanitka do nemocnice s břišními křečemi a jeden je s nezvladatelnými záchvaty smíchu hospitalizován na Psychiatrické klinice v Bohnicích,“ přiblížil průběh nedávného jednání manažer Sládek.

Zatím ještě není zřejmé, kdo z hráčů Čelákovic se bude stěhovat do Mladé Boleslavi. „FK Mladá Boleslav má nyní reprezentační přestávku, vše se ukáže až po semifinále extraligy. Stále ještě nejsem na sto procent rozhodnutý," popsal aktuální situaci trenér Středočechů MICHAL DOUCEK.

Spartak Čelákovice možná ale posílí i na manažerském postu. „Aleš Hušák se klubu nabídnul, že by naši Emity Arénu přestavěl po vzoru Sazka Areny. Stánek pro 15 tisíc diváků by jen tak tak stačil pro naše domácí fanoušky a na tribunu hostí by asi místo nezbylo. Ale vířivka, tapety z bizoní kůže a osobní masérka pro každého z hráčů jsou silné argumenty pro novou arénu,“ popsal informovaný zdroj.

Nové akvizice Spartaku uvidíte poprvé v akci při sobotním semifinálovém utkání proti Sokolu Modřice. Zápas začíná v 15 hodin v čelákovické Emity Aréně.

Video zde:  https://www.youtube.com/watch?v=WVyKDnK2Vm0